Андрій Рева: Субсидії є найефективнішим механізмом надання державної підтримки тим,хто її дійсно потребує

Андрій Рева: Субсидії є найефективнішим механізмом надання державної підтримки тим,хто її дійсно потребує

01.11.18 09:22 0 167
Міністр соціальної політики України Андрій Рева пояснив, чому надання адресної державної підтримки у вигляді субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є набагато ефективнішим механізмом, ніж адміністративне регулювання цін на енергоносії.

Урядовець звернув увагу на те, що будь-яке зниження ціни нижче ринкової вимагає подальшого фінансування різниці з державного бюджету, тобто коштом платників податків.

— "У 2014 році, до розширення програми житлових субсидій та зі зниженням ціни нижче ринкової, держбюджет компенсовував втрати Нафтогазу в обсязі 114 мільярдів гривень на рік. Усі отримували начебто дешевий газ, а потім усі разом платили його справжню ціну, але через бюджет. У цьому році на субсидії витрачається близько 50 мільярдів гривень, що вдвічі менше, ніж коли ми дотували Нафтогаз. Більше того, ці кошти через субсидії потрапляють до тих, у кого низькі доходи, а дотування ціни на газ знижувало ціну для усього населення включно з тими, хто має усі можливості самостійно сплачувати", - заявив Андрій Рева.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: У Житомирі проходитиме ...

КОМЕНТАРІ