Печі булер'ян: Основні переваги та недоліки

Печі булер'ян: Основні переваги та недоліки

02.11.18 17:15 0 893

Піч булер'ян - це чудовий альтернативне джерело опалення, що володіє унікальними характеристиками. Вони можуть успішно експлуатуватися в житлових і промислових приміщеннях, створюючи в них сприятливий і комфортний мікроклімат. Є ряд модифікацій таких печей для якісного обігріву приміщень різної площі. Правильно підібравши собі модель на сайті https://pechi-kotly-kamenki.com.ua/ можна домогтися ефективного опалення в будь-якій будівлі.

Плюси печей булер'ян

До основних переваг використання печей булер'ян можна віднести:

  • компактність, невеликі розміри;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні при наявності димоходу;
  • високий ККД - до 80 %;
  • надійність, безпека при дотриманні правил експлуатації;
  • функціонування на всіх видах твердого палива - дровах, картоні, деревних відходах, брикетах, папері, торфі і т. д.;
  • оптимальне співвідношення якості та ціни.

Мінуси печей булер'ян

Будь-який пристрій має також негативні сторони. До недоліків печей булер'ян можна віднести неможливість використовувати вугілля, як паливо. Також цей агрегат досить сильно нагрівається в процесі роботи, тому вимагає безпечного розміщення, на металевій або інший жаростійкій основі. У приміщенні, де працює піч, може бути присутнім легкий запах гару. Незручності можуть виникнути і при необхідності регулярно прочищати димохід, оскільки утворюється досить велика кількість конденсату.

В цілому ж, дотримання правил безпеки та експлуатації дозволяє використовувати булер'ян, як джерело тепла практично в будь-якому приміщенні.

Особливості роботи печі булер'ян

Канадська піч, як ще називають булер'ян, може працювати на одній закладці палива до 12 годин. Така тривалість горіння забезпечується за рахунок того, що пристрій працює за принципом газогенератора.

Конструкція складається з двох камер. В одній з них створені умови для мінімального надходження повітря, при цьому паливо тільки тліє. Мала кількість кисню забезпечує виділення горючого газу, який надходить в верхню камеру і в ній згорає. Тому закладене в піч паливо витрачається дуже повільно, а робота печі є надзвичайно ефективною.

Правильно обрана модифікація печі дозволяє обігріти будь-яке за площею приміщення, а використання додаткових пристроїв дає можливість охопити теплом ще й сусідні, відокремлені стінами, приміщення.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 70)
Попередня новина: Електромагнітні замки: ...
Наступна новина: Як правильно вибирати ...

КОМЕНТАРІ