Кіномарафон нескорених націй: Для молоді Тернопільщини продемонстрували фільм «Легіон»

Кіномарафон нескорених націй: Для молоді Тернопільщини продемонстрували фільм «Легіон»

03.11.18 10:32 0 276
Напередодні дня утворення Західноураїнської Народної Республіки, яка була проглошена 1 листопада 1918 року, у Палаці кіно в Тернополі відбувся показ документально-ігрового фільму про події того часу. Стрічка українського режисера Тараса Химича «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918—1919» зібрала в кінозалі близько 200 глядачів, серед яких в основному учні шкіл та студенти.

За словами начальника управління сім'ї та молоді облдержадміністрації Ігоря Чорного, показ фільму відбувається в рамках акції «Кіномарафон нескорених націй».

«Під час кіномарафону ми демонструємо фільми про героїчну боротьбу нашого народу за незалежність, за свою землю. Позаяк цими днями відбувають заходи, приурочені до 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки, то фільм «Легіон» якраз присвячений подіям того часу», – зазначив Ігор Чорний.

Власне, «Легіон» розповідає про те, що в ніч на 1 листопада 1918 року українські військові з лав добровольчого Легіону Січових стрільців підняли повстання у Львові та проголосили створення самостійної держави на українських етнічних землях. Січових стрільці стали рушійною силою молодої української держави та зародком її регулярного війська.

«Так вже історично склалося, – продовжив Ігор Чорний, – що наша земля, яка є центром Європи, була предметом зазіхань агресорів. І тому ми хочемо на прикладі цих хлопців показати, що протягом багатьох століть українці були патріотами своєї держави. Вони боролися і хочемо, щоб в тому ж дусі виховувалася наша молодь».

«Кіномарафон нескорених націй» відбувається за підтримки управління сім'ї та молоді ОДА та спільно з Молодіжним Націоналістичним Конгресом. Відбувається акція вже третій рік поспіль.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Міський голова привітав ...
Наступна новина: Інвестор Den Siaosiu і його ...

КОМЕНТАРІ