Чернігів: ОСББ ініціювало встановлення меморіальної дошки заслуженому енергетику України Юрію Калюжному

Чернігів: ОСББ ініціювало встановлення меморіальної дошки заслуженому енергетику України Юрію Калюжному

03.11.18 08:47 0 172
У Чернігові ОСББ ініціювало встановлення меморіальної дошки заслуженому енергетику України Калюжному Юрію Олексійовичу. Таке питання розглядалося 1 листопада, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Відповідне клопотання до Чернігівської міської ради надійшло від правління ОСББ «Фаворит - І. Б. – 46». Меморіальна дошка видатному енергетику планують встановити на будівлі за адресою: вулиця Івана Богуна, 46 за небюджетні кошти. Саме у цьому будинку Юрій Калюжний проживав з 1985 по 2017 рік.

Як відомо, Юрій Калюжний з 1969 року працював інженером на підприємстві «Чернігівські міські електромережі». Брав участь у будівництві багатьох ключових підстанцій Чернігівщини. У 1997–2006 роках очолював Чернігівські міські електричні мережі ВАТ ЕК "Чернігівобленерго", пізніше у 2007-2011 роках працював директором навчально-курсового комбінату ПАТ «Чернігівобленерго». Останні роки працював викладачем у Чернігівському технологічному університеті.

У 2004 році Указом Президента України Юрію Калюжному присвоєно звання «Заслужений енергетик України». Має інші числені галузеві відзнаки.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ