Міський голова привітав працівників соціальної сфери Чернігова

Міський голова привітав працівників соціальної сфери Чернігова

03.11.18 10:31 0 309
Кращих працівників соціальної сфери Чернігова з професійним святом вітали 1 листопада, у філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Теплі слова привітання та подяки за нелегку й таку важливу для всього суспільства роботу звучали від Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової.

- До вас за допомогою звертаються люди, які, можливо, зневірені й потребують підтримки не тільки матеріальної, а й психологічної. Дійсно, це дуже складна робота, оскільки не кожна людина витримає таке навантаження. Окрім того, необхідно постійно слідкувати за законодавчими змінами, від яких залежить уся специфіка вашої роботи, - сказав Владислав Атрошенко у своєму виступі та наголосив, що міська влада ставить на меті розвиток міста, від якого залежить майбутнє кожного мешканця. - Все, що зараз робиться у місті – це для дітей, для майбутнього покоління.

У Чернігові соціальні послуги надаються працівниками управління праці та соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, міського центру зайнятості, іншими міськими службами.

У терцентрах Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад трудяться 264 працівника. На обліку перебуває понад 3 тисячі осіб, у більшості з яких немає рідних і за ними нікому доглядати. Фахівці надають широкий перелік послуг для своїх підопічних: догляд вдома, денне перебування, соціальна адаптація, консультування та психологічна підтримка, натуральна адресна допомога та транспортні послуги. Територіальні центри постійно працюють над вдосконаленням існуючих соціальних послуг, а також над запровадженням інноваційних моделей соціальної роботи з людьми поважного віку та людьми з інвалідністю.

Чернігівський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді опікується сім'ями учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах або відносяться до соціально незахищених категорій населення, сімей, які живуть з ВІЛ, молоді з функціональними обмеженнями, які потребують сторонньої допомоги. Значне місце посідає також робота з молоддю, яка звільнилась з місць позбавлення волі або перебуває на обліку чи засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Під час урочистостей кращих представників благородної професії, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла нагородили почесними відзнаками облдержадміністрації, обласної та міської рад. Після офіційної частини відбулась святкова концертна програма за участю академічного народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та лауреатів міжнародних конкурсів.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята, Дня працівника соціальної сфери, Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

- БІЛИЧ Оксана Олексіївна, головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради;

- БОЖКО Ольга Петрівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району міста Чернігова.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

- БОРОВЕЦЬ Нілі Юріївні, провідному фахівцю із соціальної роботи відділу соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

- ДУБКУ Андрію Миколайовичу, волонтеру Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Міський молодіжний центр «Жменя»;

- ІГНАТІКОВІЙ Любові Василівні, волонтеру Чернігівського міського громадського об'єднання інвалідів «Шанс»;

- КОЛИЧЕВІЙ Людмилі Василівні, заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради;

- НІКОЛЬСЬКІЙ Людмилі Віталіївні, начальнику відділу взаємодії з роботодавцями Чернігівського міського центру зайнятості;

- СИДОРЕНКО Людмилі Михайлівні, начальнику відділу профорієнтації Чернігівського міського центру зайнятості.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Кіномарафон нескорених ...

КОМЕНТАРІ