В Житомирській області завершився дводенний підприємницький інтенсив для жінок з ОТГ

В Житомирській області завершився дводенний підприємницький інтенсив для жінок з ОТГ

05.11.18 09:10 0 379
Протягом 1-2 листопада 45 жінок із громад Житомирщини навчалися правильно вибудовувати власну бізнес ідею, працювати в соціальних мережах та вдало знаходити партнерів. Родзинкою дводенного заходу стала дискусійна панель за участі відомих та впливових жінок-підприємців, економісток та менеджерок.

Організаторами заходу виступила громадська організація «Скриня корисних справ». Реалізовувалася ініціатива в рамках гранту від Житомирської ОДА у 2018 році.

— «Наш проект – це шанс знайти сміливість розпочати власну справу, реалізувати мірю або просто знайти місце в житті для жінок з громад. Всі наші спікерки протягом двох днів не просто розповідали матеріал, а ділилися історіями успіху: від поразок до перемог. Сподіваємось, що це дійсно допоможе нашим неймовірним учасницям», - зазначила Оксана Давиденко, голова ГО «Скриня корисних справ».

Всі учасниці заходу отримали тематичну методичку з питань організації бізнес-діяльності та заповнили анкету-відгук по завершенню інтенсиву.

Проходив підприємницький інтенсив у Житомирі. Спікерками події стали віце-презедентка Європейської економічної палати торгівлі, комерції та промисловості в Україні, співзасновниця юридичної компанії «Ти і право» Вікторія Ліснича, власниця взуттєвого бренду «Kachorovska atelier» Аліна Очеретяна, співзасновниця та директорка розплідника ягідних культур і садового центру «Брусвяна» Ліліана Дмітрієва, власниця агрофірми «Зоря» Ірина Костюшко, співвласниця Шахової школи «Інтелект», віце-президент Житомирської обласної шахової федерації Олена Харчишина, координаторка проектів Української асоціації молодих фермері Лариса Левківська, кандидатка економічних наук Ольга Мілінчук та голова ГО «Скриня корисних справ» Оксана Давиденко.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: З перемогою 1:0 ФК ...
Наступна новина: Чернігів побореться за ...

КОМЕНТАРІ