Степан Барна під час зустрічі з міністром інфраструктури України: Тернопільщина "ожила" завдяки ремонту доріг

Степан Барна під час зустрічі з міністром інфраструктури України: Тернопільщина "ожила" завдяки ремонту доріг

05.11.18 08:09 0 378
2018 рік став для нас дорожнім бумом, адже стільки коштів на відновлення магістралей, як ми отримали тепер - до цього ніколи не було, - наголосив голова ОДА Степан Барна під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Він, нагадаємо, побував 2 листопада, на Тернопільщині й оглянув три магістралі.

Голова ОДА подякував міністру за підтримку й сприяння й наголосив, що цього року область вклала у ремонт автошляхів понад 1 млрд. 400 млн. грн.

"Реалізація проекту GO Highway дає можливість сполучити область з Польщею. І ми відчуваємо якість цієї дороги і збільшення трафіку транспортних засобів, котрі пересуваються по дорозі М-09 Тернопіль - Львів. Транспортний потік зріс з 12 тисяч на добу до 32-ох. І це унікальна ситуація, коли ми відчуваємо, що Тернопільщина стала логістичним центром Західної України", - поінформував Степан Барна.

Не менш важливим є також завершенням дороги М-19 Тернопіль - Кременець з точки зору сполучення Тернопілля з Києвом.

У планах - з'єднати Тернопіль з Івано-Франківськом та Буковелем. "Ми також готові долучатися до співфінансування, що і робимо, адже дорога Тернопіль - Кременець ремонтується за рахунок коштів митного перевиконання", - уточнив Степан Барна.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Старі багатоповерхові ...
Наступна новина: Чернігів: Призовника ...

КОМЕНТАРІ