Навіщо і кому потрібна тюнінгова оптика?

Навіщо і кому потрібна тюнінгова оптика?

05.11.18 18:42 0 1035

Автомобілі з непрацюючою або пошкодженою оптикою, заборонені до експлуатації на дорогах загального користування. Це прекрасно знають абсолютно всі водії. Крім того, це диже незручно і небезпечно, причому як для вас, так і для інших учасників руху. І левова частка тих, хто купує новий або вживаний автомобіль, задовольняються тими фарами, що на нього встановили.

Однак є великий відсоток тих, кому штатні світлові прилади здаються досить нудними або просто "морально" застарілими, і саме для них створені та продаються всілякі тюнінгові передні й задні фари, що встановлюються замість «рідних» на їх штатні місця. А далі, ми безпосередньо розглянемо випадки, коли може знадобитися альтернативна тюнінгова оптика для автомобіля.

Випадки, коли може знадобитись тюнінг фар:

  1. Недостатня яскравість штатної оптики. Всі ми, не раз і не два бачили автомобілі, що, як новорічна ялинка, обвішані додатковими фарами. Але найчастіше це були великі вантажівки та брутальні позашляховики й пікапи, для яких подібний тюнінг давно став чимось на зразок обов'язкової умови. Але ж не тільки вони пересуваються по дорогах в темну пору доби, а й всі інші. І щоб не мружиться, намагаючись розгледіти дорогу в світлі штатних фар і дати своїм очам відпочити в дорозі й існують тюнінгові фари для авто.
  2. Незадоволеність зовнішнім виглядом автомобіля та бажанням перетворити його. Цей варіант тюнінгу затребуваний тими, кому подобається вигляд загальний свого авто, «але чогось не вистачає». І такий варіант зміни дозволяє «малою кров'ю» надати індивідуальності машині, не погіршуючи її технічні характеристики.
  3. Змінити якість світла без установки додаткових світлових приладів. Затребуване тими, кому світлового пучка мало, але вони не хочуть перевантажувати передню частину авто додатковими світловими приладами. І найяскравіший приклад - це відсутність денних ходових вогнів в штатних фарах. А вимоги автоінспекції постійно посилюються, і їх використання з бажаної перетворюється в обов'язкову умову. Ось і встановлюють власники на свої авто фари, характеристики або функціональний набір яких краще тих, що встановлює безпосередньо сам завод-виробник.
  4. Більш технологічні, досконалі моделі фар. Ні для кого не секрет, що багато автовиробників, випускаючи нову, особливо бюджетну модель, намагаються на всьому зекономити. А потім, вислуховуючи справедливу критику та емоційні зауваження від новоспечених автовласників, які виконують роль позаштатних тестерів, сильно і не дуже змінючи елементи свого авто. І оптика, причому як головна, так і задня, одна з перших можливостей здешевити машину. Тому установка тюнінгових фар, на здавалося б новеньке авто, вельми затребувана.
  5. І останній варіант, коли автовласник може звернути свій погляд на тюнінгову оптику для свого «залізного коня», це кузовний ремонт. Той самий, що відбувається досить невчасно через ДТП, при якому пошкоджені фари автомобіля. Адже ціна штатної оптики, особливо для дорогих машин, може шокувати своїм цінником і, як правило, слідує запитанням: «Це за одну чи за пару»? І невтішна відповідь, що це вартість однієї передньої або задньої фари, які за кілька років експлуатації все одно доводиться міняти попарно, дозволяє зробити покупку тюнінгованих фар ще й вигідним придбанням.

Висновки

Однак будь-яка фара, будь то передня або задня, за замовчуванням повинна бути якісною. Адже від їх надійності, яскравості, кольору, дальності світіння та межі світлового потоку залежить безпека. Причому як ваша і тих, хто з вами в машині, так й інших учасників дорожнього руху та пішоходів. І ціною цього може бути людське життя. Тому сертифікат на продукцію від іменитих виробників і якість установки повинна бути понад зовнішнього вигляду або ціни обраного вироби.

Саме тому, якщо ви житель столиці і у вашого авто виникли проблеми зі світлом або фарами, тоді радимо вам звернутися в сервіс автосвітла "Сar Light Design", де вирішать всі ваші проблеми. Адреса сервісу: м. Київ, вул. Бакінська 35 а, тел: 0672747070, сайт: http://car-light.design.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 41)
Наступна новина: Що таке віброрейка?

КОМЕНТАРІ