Тернопілля: степан Барна зустрівся з новим власником «Мрії»

Тернопілля: степан Барна зустрівся з новим власником «Мрії»

06.11.18 10:35 0 328
Mriya Farming PLC і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company) оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об'єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC — Continental Farmers Group (CFG).

5 листопада, голова облдержадміністрації Степан Барна зустрівся з представниками компанії Continental Farmers Group (CFG) та її генеральним директором Марком Леардом.

Continental Farmers Group – на Тернопільщині п'ять років

Підкреслимо, що дана компанія об'єднує підприємства ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» та з 2015 р. ТзОВ «Грейн Ленд» в Зборівському районі. Орендує 45 тис. га сільськогосподарських угідь у Львівській і Тернопільській областях. Зокрема, у Зборівському районі нашої області – 5,2 тис. га. в 11 сільських радах. Інвестиції протягом 11 років у розвиток компанії склали більше 1,2 млрд. грн. Створено близько 600 робочих місць.

Тепер же інвестиційна компанія SALIK уклала угоду про купівлю активів аграрної компанії «Мрія» з земельним банком 150 тис. га, в тому числі, у Тернопільській області – 74 тис. га. Що означає: «Мрія» продовжить свою діяльність в складі Компанія «Continental Farmers group» – SALIK.

Розширення доданої вартості та створення нових робочих місць – важливі напрями співпраці

«Враховуючи те, що земельний фонд із 150 тис. га, які має «Мрія», 74 тис. га – у Тернопільській області, говорить про важливість цього питання не тільки з точки зору наявності потужного виробника сільськогосподарського напрямку, а й про охоплення великої кількості людей, які є пайовиками «Мрії». Тому для нас важлива й складова кількості робочих місць у компанії, що вирішує одночасно багато питань. Предметом особливої уваги є сплата податків й наповнення бюджетів. Тому хочу подякувати компанії за те, що працює прозоро та чесно, і майже 400 млн. грн. податків – це суттєвий вклад у розвиток України», – зазначив Степан Барна під час зустрічі.

Водночас, він підкреслив, що область зацікавлена у подальшій співпраці, зокрема, у таких напрямах:

* по-перше, розширення доданої вартості. Впродовж останніх двох років нам вдалося налагодити питання по посіву буряків, але ми вважаємо, що цього недостатньо.

* по-друге, створення нових робочих місць та збільшення середньої заробітної плати. Адже особливість нашого регіону в тому, що він наближений до кордону з Польщею, а тому відбувається міграція людей за кордон і при низькій заробітній платі ми не зможемо їх втримати. Люди мають бути вмотивовані працювати в Україні.

«Зі свого боку, – наголосив Степан Барна, – я готовий гарантувати абсолютну підтримку в ініціативах, які будуть пов'язані з організацією діяльності компанії на території області».

Компанія – у трійці найбільших виробників картоплі в Україні

Про те, на чому спеціалізується компанія «Continental Farmers group» та які плани щодо подальшої співпраці з областю, розповів Марк Леард, Генеральний директор CFG. Компанія, додамо, входить у трійку найбільших виробників картоплі у нашій країні. В цьому році вирощено майже 40 тис. тонн картоплі, 138 тис.тонн – зернових культур, цукрових буряків – 280 тис. тонн. Крім того, вирощують сою, кукурудзу, люцерну на сіно.

«У вашій області ми присутні близько п'яти років через компанію Continental Farmers Group (CFG). Загалом в Україні ведемо агробізнес з 2006 року, в основному у Львівській області. Спеціалізуємося на вирощуванні картоплі. У нас налагоджені дуже добрі відносини з органами влади у Львівській області. Сподіваємося, що така ж ситуація буде й на Тернопільщині. До роботи залучаємо місцевих жителів, створюємо робочі місця, а також працюємо по численних соціальних проектах. Однозначно, продовжимо й хороші ініціативи і добру роботу, започатковану нашими попередниками», – зауважив Марк Леард.

Компанія планує також інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку, тісно співпрацювати з управлінською командою на місцях і з представниками регіональної влади, щоб вивести спільну операційну діяльність «Мрії» і СFG на світовий рівень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Чернігові обговорили ...

КОМЕНТАРІ