загрузка...
 Що таке спортивний беттинг і як на ньому заробити?

Що таке спортивний беттинг і як на ньому заробити?

06.11.18 16:10 0 970

Популярність спорту і азарт перетворили спортивний беттінг в окрему індустрію. Виграші вимірюються тисячами доларів, що привертає охочих заробити. Деякі з гравців стають професіоналами.

Беттінг (Bet - ставка) - це укладення парі. Спортивний беттінг - це укладення парі на результат спортивної події. Результат має коефіцієнт - його встановлює букмекер, в залежності від того, наскільки результат передбачуваний.

Ставки роблять в букмекерських конторах або на букмекерських сайтах. Крім прийому ставок, беттінг-портали публікують теорію, практичні матеріали, спостереження і рекомендації досвідчених гравців, тести різних стратегій та спортивні новини. Є навіть школи беттінга, наприклад, https://xscore.win/.

Ставки на спорт відносяться до азартної сфери, але відрізняються від казино або залів ігрових автоматів. Якщо в грі в рулетку потрібен виключно фарт, а від гравця нічого не залежить, то в беттінгу необхідні знання статистики, аналіз і досвід. Потрібно врахувати безліч чинників: фізичну форму гравців, склади команд і навіть погоду під час проведення матчу.

Якщо ви тільки починаєте

Робіть ставки в рамках тих видів спорту, в яких розбираєтеся - зазвичай таких набирається 1-2, не більше. Краще бути експертом в одній області, ніж злегка розуміти в декількох.

Не складайте прогноз відразу на десяток подій - краще проаналізуйте три. Не поспішайте і будьте розважливі.

Можна не займатися аналізом самостійно, а купувати послуги професійних гравців. Вони заробляють на спортивних ставках і перетворили беттінг в професію. Професіонали (каппери) використовують математичний метод й інсайдерську інформацію у визначенні результату спортивного матчу.

Якщо ризикувати грошима не хочеться, користуйтеся «виділками». Суть така: гравець робить ставки на результат матчу в різних конторах з різними коефіцієнтами, щоб в будь-якому випадку не залишитися в мінусі. Тут програємо тисячу, там - виграємо дві. Для пошуку вилок існують навіть спеціальні сайти.

Починаючи робити ставки на спортивні події, пам'ятайте про формулу:

успіх = аналіз + фінансове управління


Однак навіть володіння інформацією і досвід повинні супроводжуватися розважливістю і удачею.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 51)

КОМЕНТАРІ