Виробництво елеваторів під ключ - якісно,оперативно та надійно

Виробництво елеваторів під ключ - якісно,оперативно та надійно

07.11.18 22:21 0 691

Якісне спорудження комплексів для обробки та зберігання урожаю польових культур потребує відповідного професіоналізму й складається з декількох важливих етапів. Висококваліфіковані співробітники Лайф-Буд об'єднавши усе найцінніше і цікаве від вітчизняних і зарубіжних виробників, допоможуть підібрати найоптимальніший варіант для Вашого приватного виробництва.

Процес виробництва елеваторів складається з таких етапів, як:

  • проектування, (створення розгорнутого проекту майбутнього елеваторного комплексу);
  • вибір та доставка затратних матеріалів;
  • виробництво технологічного обладнання різної модифікації;
  • будівництво окремих споруд, (силоси, виробничий комплекс та адміністративний корпус);
  • монтаж вентиляційних систием, аспірації, пневмо-транспорту;
  • запуск та налагодження сучасного спеціалізованого обладнання.

Компанія, що займається будівництвом елеваторів складається з декількох окремих відділів серед яких відділ інженерного проектування, будівельно-монтажний, логістичний, виробничий та торгівельний відділи. В кожному з перелічених підрозділів працюють кваліфіковані працівники завдяки яким будівництво елеваторних комплексів здійснюється якісно та оперативно з застосуванням ультра-сучасних технологій.

Елеватори під ключ - їх особливості, комплектація та етапи будівництва

Кліматичні умови українських земель дають можливість вирощувати найрізноманітніші польові культури та збирати багатий урожай. Але через нестачу мість для його обробки і якісного зберігання, фермери часто вітдають свою продукцію фактично за копійки. Щоб цього моменту уникнути в будь-якому випадку необхідне будівництво елеватора під ключ. Це значно покращить умови зберігання зерна і позитивно вплине на його якісні характеристики.

Сучасний елеватор під ключ може бути укомплектованим декількома силосами чи ангарами для зберігання зерна з термостатами та системами вентиляції. Станція розвантаження автотранспорту має автоматизовані підйомні механізми з вантажопідйомністю в декілька десятків тон. В більшості випадків сучасні устаткування для сушіння зерна являються мобільними та високо-технологічними. Жодний елеваторний комплекс не обходиться без спеціальних автоматичних ліній, транспортувальних установок, (норій).

Монтаж більшості окремого устаткування та споруд здійснюється безпосередньо на будівельному майданчику. Будівництво елеваторів в сільско-господарській промисловості являється достатньо поширеним у нашій країні. Це дозволяє отримувати продукцію високої якості, яка поставляється споживачам для подальшої переробки.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 28)
Наступна новина: Голова ОДА зустрівся з ...

КОМЕНТАРІ