Про це говорили 8 листопада, під час вебекс-наради під головування заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович з питання реалізації законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. У нараді взяв участь заступник голови ОДА Ярослав Лагута та директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.
У Центрі одночасно можуть проживати 16 осіб. На території функціонує Кімната матері та дитини для тимчасового проживання жінок на 7-9 місяці вагітності, матерів з дітьми віком від народження до 18 місяців.
В закладі працюють кваліфіковані спеціалісти: психолог, соціальний педагог, юрисконсульт, медична сестра, 4 чергових адміністратори, бухгалтер, директор.
Основні проблеми, з якими звертаються до центру – безпритульність та бездоглядність, міжособистісні та внутрішньо-особистісні проблеми, стресовий стан, безробіття або труднощі в пошуку роботи, проблеми здоров'я, проблеми в оформленні документів, в отриманні державної соціальної допомоги та пільг та ін.
За 10 місяців 2018 року в Житомирському обласному центрі соціально-психологічної допомоги 68 осіб отримали допомогу у цілодобовому стаціонарі, у денному стаціонарі – 139 осіб та 92 особи отримали одноразову допомогу, 153 – отримали консультації.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Житомирщині ...
Наступна новина: В Житомирській області у ...