Посол США поділилась з тернопільськими викладачами секретами швидкого вивчення англійської мови

Посол США поділилась з тернопільськими викладачами секретами швидкого вивчення англійської мови

10.11.18 14:33 0 483
Як покращити рівень викладання англійської мови в українських вищих навчальних закладах обговорили під час круглого столу викладачі Тернопільського національного економічного університету разом з послом США в Україні Марі Йованович та головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною.

Під час заходу акцентували на важливості обміну досвідом, стажуванні студентів за кордоном та професійному розвитку викладачів.

За словами Степана Барни, для Тернопільщини важлива якісна підготовка майбутніх фахівців у місцевих вишах та хороший рівень викладання іноземної мови.

«Завдяки знанню іноземних мов для українців відкриваються нові можливості заявити про себе професійно, залучати інвесторів та налагоджувати зв'язки з іноземними партнерами. Зокрема, лише за перше півріччя зовнішньо-торгівельний оборот між Тернопільською областю та американськими компаніями склав 6,2 млн. дол. Окрім цього, за останні 2 роки Тернопільщина залучила майже 190 млн. грн. в рамках міжнародної технічної допомоги», - зазначив Степан Барна.

Нагадаємо, що Посол США в Україні Марі Йованович перебуває з робочим візитом у Тернополі. Вона взяла участь в офіційному відкритті McDonald's та ярмарку вакансій для органів місцевого самоврядування.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1483409231762657

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Для тернопільських ...
Наступна новина: Житомирщина в десятці ...

КОМЕНТАРІ