Житомирщина: два фермерські господарства області отримають майже 100 тис. грн компенсації за придбання техніки

Житомирщина: два фермерські господарства області отримають майже 100 тис. грн компенсації за придбання техніки

10.11.18 10:58 0 249
На Житомирщині два фермерські господарства отримають з обласного бюджету 97,6 тис. грн відшкодування за придбання сільськогосподарської техніки.

Таке рішення прийняла обласна комісія вчора, 8 листопада, під керівництвом заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

Агропідприємства з Овруцького та Романівського району скористались обласною програмою АПК та невдовзі отримають компенсацію у розмірі 50% від вартості придбаної с/г техніки. Загальний розмір відшкодування складає 97,6 тис. грн.

До 1 грудня ОДА продовжує приймати заявки від фермерських господарств – до 100 тис. грн можна отримати за придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання сільськогосподарського виробництва.

Також продовжується прийом заявок за напрямками:

- Розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів – до 200 тис. грн може отримати кооператив на придбання обладнання та техніки.

- Виготовлення органічної продукції – до 50 тис. грн за проведення та підтвердження відповідності виробництва органічної продукції (сировини); до 400 грн за 1 га компенсації за придбаний насіннєвий матеріал.

- Придбання племінних телиць, нетелей, корів господарствами населення – до 10 тис. грн за одну голову можуть отримати підприємства за закуплених племінних телиць, нетелей, корів молочного та м'ясо-молочного напрямів продуктивності, які придбані у племінних заводів, племінних репродукторів на території області і за її межами.

Крім цього, аграрії можуть скористатись державною програмою підтримки та отримати відшкодування.

До 20 листопада приймаються документи на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства – підприємствам компенсують до 80 відсотків витрат з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю.

До 1 грудня можна подати на отримання:

* бюджетної дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби – до 2,5 тис. грн можуть отримати домогосподарства за вирощування телят до 13-тимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

* здешевлення кредитів агропідприємствам – компенсацію у розмірі облікової ставки Національного банку можна отримати за відсоткові ставки кредитів, які залучені на придбання техніки та насіння або реконструкцію виробничих витрат.

Документи до комісій приймаються за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації каб. 212. Тел. для довідок: (0412) 47-46-28.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернігів: Школам міста ...

КОМЕНТАРІ