Вперше за багато років Тернопільщина піднялася по показниках і по динаміці зростання середньої зарплати до переліку областей-лідерів,– голова ТОДА

Вперше за багато років Тернопільщина піднялася по показниках і по динаміці зростання середньої зарплати до переліку областей-лідерів,– голова ТОДА

14.11.18 12:48 0 286
Тернопільська область уже не вважається депресивним регіоном. Навпаки з Тернопільщиною пов'язано дуже багато успішно реалізованих проектів, створення комфортних умов для бізнесу, покращення ділового клімату, створення нових робочих місць та залучення інвестицій і це ще далеко не весь перелік. Утім, на досягнутому не зупиняємося.

Протягом останніх кількох років, за словами голови ТОДА Степана Барни, область працює над створенням умов для реалізації бізнесу, а останні півтора року для нас ключові. За підсумками 2017-го і дев'яти місяців 2018-го, бізнес у власний розвиток вклав майже 12 млрд. грн.

«Це були інвестиції в реальний сектор економіки, які дозволили створити понад 6 тис. нових робочих місць лише за перше півріччя поточного року. Тому сподіваюся, що в такому напрямі працюватимемо й надалі», – зазначив Степан Барна.

Зростає й середня заробітна плата. ця сума по області складає понад 7 тис. грн.

«Так, це небагато. Але згадаймо з чого ми починали. У березні 2015-го, на час мого призначення на посаду голови облдержадміністрації, середня заробітна плата була 2 300 грн. Тому різниця є і це водночас є також результатом децентралізації. Вперше за багато років Тернопільщина піднялася по показниках і по динаміці зростання середньої заробітної плати до переліку областей-лідерів», – акцентував Степан Барна.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ