Ігор Гундич: Рада регіонального розвитку – сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти

Ігор Гундич: Рада регіонального розвитку – сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти

14.11.18 09:55 0 202
Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України Петро Порошенко – це сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти та працювати над стратегічним плануванням 2019 року.

Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич 12 листопада, під час участі у засіданні Ради регіонального розвитку.

"Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка – сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти. Приємно, що наша область на правильному шляху.

* Житомирщина, як лідер у децентралізації, має амбітний план і однією з перших пройти об‘єднання. Отримали завдання від Президента держави розробити перспективні плани розвитку областей на 2019-2021 роки зрозумілими для людей.

* Субсидії - всі родини, які того потребують, будуть захищені державою - отримають підтримку, а не завищені платіжки.

* Сільська медицина - вже у найближчий тиждень стартуємо одразу із декількома будівництвами амбулаторій нового типу.

* Ініціатива Президента щодо спрямування 3 мільярдів гривень на інтернет у школах, опорні заклади та ін. запрацює вже з наступного року. Упевнений, і на Житомирщині", – зазначив керівник області.

Ігор Гундич також додав, що разом з делегацією від Житомирщини – головою обласної ради Володимиром Ширмою, житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним, головами РДА, ОТГ, депутатами – працюють над стратегічним плануванням 2019 року.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Аграрії Тернопільщини ...

КОМЕНТАРІ