Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя

14.11.18 20:56 0 1343

Завдяки сучасним технологіям, «вибивати» з пор жир і бруд стало набагато простіше. Ультразвукова (УЗ) чистка обличчя - сама щадна апаратна методика. «Процедура вихідного дня» виручає і тоді, коли необхідно швидко освіжити своє обличчя перед важливим виходом у світ. До речі, в Києві ультразвукову чистку можна провести в клініці інтенсивної косметології "ЕДІТ": http://edit.ua/chistka-lica.html.

Що таке ультразвукова чистка обличчя?

Цей фізичний метод заснований на використанні звукових хвиль високої частоти, які проникають крізь епідерміс, не травмуючи його. Під час сеансу шкіра не піддається грубих маніпуляцій (як при ручному очищенні), агресивного впливу препаратів (як при хімічному пілінгу). Очищення здійснюється м'яко, без больових відчуттів.

Мікровібрація, створювана Скрабер, надає на структури епідермісу мікромасажна вплив, злегка розігріває їх, стимулюючи кровопостачання і відтік лімфи. Завдяки термічному ефекту відбувається розширення пір, а хвилясті хвилі м'яко виносять з них мікрочастинки бруду і ороговілі клітини.

В результаті процедури шкіра зазнає ряд позитивних змін: вона насичується киснем і поживними речовинами, в ній прискорюються регенеративні процеси, підвищується еластичність, вирівнюється колір, очищаються пори.

Плюси ультразвукової чистки обличчя:

  1. Делікатність і безболісність - головні переваги УЗ чищення.
  2. Оскільки процедура обходиться без пошкоджень епідермісу, після неї не потрібен час на відновлення - почервоніння сходять буквально на очах.
  3. Тривалість одного сеансу звичайно не займає більше 20 хвилин.
  4. Особа не потребує попереднього розпарювання - його лише зволожують спеціальним пілінговим складом і термальною водою.
  5. Методика підходить всім типам шкіри.
  6. Вдаватися до даної доглядає методикою можна в будь-якому віці і в будь-який час року.

Показання для ультразвукової чистки обличчя

Хоча ця методика пілінгу може бути застосована до всіх типів шкірних покривів, помітне перетворення особи вона демонструє при наявності жирної пористої шкіри з неглибокими комедонами і поверхневими зморшками.

Але навіть глибока чистка не в змозі впоратися з забитими до самого дна порами, оскільки проникнення хвиль обмежується тільки роговим шаром епідермісу. Зазвичай в таких випадках процедуру доповнюють механічної чищенням. Проте, регулярне очищення цим методом значно покращує колір обличчя, повертає пружність млявою шкірі і продовжує її молодість.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 54)

КОМЕНТАРІ