Плати газових котлів: Що потрібно знати?

Плати газових котлів: Що потрібно знати?

20.11.18 22:47 0 830

Для управління і контролю над усіма процесами, що відбуваються в сучасних газових котлах передбачені електронні плати з дисплеєм або без дисплея. Всі дані про поточний режим і можливі помилки в роботі виводяться на ЖК-дисплей. Електронна основна плата управління розташована на заглушку. У деяких моделях їх може бути кілька.

Будь-яка навіть найякісніша плата управління газового котла може періодично виходити з ладу і потребуватиме заміни. Поломки, як правило, відбуваються через часті перепади напруги в мережі або попадання вологи в електроніку. Поламатися може процесор, резистор або конденсатор або контакти.

Вартість нової плати управління котлом становить приблизно третину від ціни опалювального обладнання в цілому, тому є сенс подумати про покупку нової деталі. Тим більше, що працездатність техніки після ремонту не знизиться. До речі, дешево купити плати управління для газових котлів можна в спеціалізованому інтернет-магазині https://kotel24.com.ua/catalog/control-plata.

Плати управління і розпалювання для котлів: Основні функції

Плати управління дозволяють котлу працювати практично автономно. Вам необхідно буде лише періодично контролювати процес. Вироби, представлені в нашому каталозі, допоможуть забезпечити найбільш комфортні умови експлуатації і створити в будинку той клімат, який необхідний користувачу. Як говорилося раніше, деталей цього типу може бути кілька. Плати розпалу для котлів розташовані поруч з керуючим елементом. Вони забезпечують розпал та контроль горіння. У деяких моделях плата розпалу на котел кріпиться на клапані і поміщається в спеціальний кожух.

Електронна регулююча плата газового котла розташовується під керуючим елементом. Вона виконує кілька функцій:


  1. забезпечує введення і обробку необхідних даних;

  2. дозволяє змінювати налаштування котла і контролювати робочі процеси;

  3. повідомляє про можливі помилки.

Висновки

Тепер вам відомо які функції виконує електронна плата газового котла і де її можна купити за доступною ціною.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 6)
Попередня новина: Настольные игры для ...
Наступна новина: Чернігів: Офіційно: фонд ...

КОМЕНТАРІ