Чернігів: Більше 12 тисяч бюджетників отримають підвищену премію до Нового року

Чернігів: Більше 12 тисяч бюджетників отримають підвищену премію до Нового року

01.12.18 08:56 0 185
Як і обіцяв чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, працівники бюджетної сфери міста за підсумками року отримають премії до новорічних свят. Ця ініціатива була підтримана на пленарному засіданні 36-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання під час розгляду бюджетних питань.

За пропозицією міського голови, яку він вніс на щотижневій розширеній нараді, оскільки всі галузі міста - освіта, медицина, спорт, культура, комунальні підприємства, соціальні служби - працювали, вживаючи заходів економії, буде справедливим преміювати таких працівників. Причому розмір цієї премії, як наголосив міський голова, цього року буде значно більшим, ніж минулого.

- У нас є можливість – і це, я думаю, буде справедливо – наприкінці року преміювати в межах вивільненого фінансового ресурсу всю бюджетну сферу, всіх працівників, які отримують кошти з міського бюджету, – це і вчителів, і лікарів, і соцпрацівників – на загальну суму 13,8 млн грн. Загалом це стосується 12172 працівників. Відповідальність за розподіл і диференціацію цих коштів лягає на начальників управлінь. Я вважаю, що буде справедливим, коли наші бюджетники отримають премію до Нового року, - підкреслив Владислав Атрошенко.*/blockquote

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Житомирщині на ...
Наступна новина: Житомирщина: інклюзивне ...

КОМЕНТАРІ