Чернігів: Міська рада пропонує зараховувати адмінштрафи за порушення ПДР до місцевих бюджетів

Чернігів: Міська рада пропонує зараховувати адмінштрафи за порушення ПДР до місцевих бюджетів

01.12.18 08:33 0 1644
На пленарному засіданні 36-ї сесії 7 скликання міської ради 29 листопада депутати підтримали Звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо зарахування до місцевих бюджетів адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У тексті звернення зазначено, що упродовж 2008-2009 років 50% адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що накладаються уповноваженими органами, зараховувалися до складу доходів державного бюджету, інші 50% – до складу доходів місцевих бюджетів.

Проте в 2009 році Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», відповідно до яких з переліку доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (стаття 64), виключено пункт стосовно зарахування до місцевих бюджетів 50% надходжень адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього рух. Внаслідок таких змін, втрати бюджету міста щорічно складають майже 3 млн грн.

Враховуючи викладене вище, Чернігівська міська рада звернулася з проханням внести зміни до Бюджетного кодексу України, а саме: повернути в перелік доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (стаття 64), надходження адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Це дасть змогу збалансувати місцеві бюджети шляхом збільшення джерел надходжень.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: питання з ...
Наступна новина: Музеї ...

КОМЕНТАРІ