Ремонт квартири під ключ: Що входить в комплекс робіт?

Ремонт квартири під ключ: Що входить в комплекс робіт?

02.12.18 20:46 0 1070

Ремонт квартири під ключ - найпростіший спосіб жити в абсолютно новому приміщенні за розумні гроші. Цей вид ремонту передбачає, що ви отримаєте повністю готове приміщення, куди просто в'їдете і будете жити.

Зазвичай вартість таких робіт немаленька і формується, виходячи з характеристик кожного приміщення. Багато власників квартир вважають, що ремонт квартири під ключ коштує невиправдано дорого, а робиться при цьому мало.

Насправді - ремонт квартири цього типу включає цілий комплекс заходів. Потрібен досвід роботи різних фахівців від електрика до сантехніка. Важливо працювати однією командою і знати всі тонкощі ремонтних робіт. Варто наймати для ремонту одну компанію. У такому випадку вся відповідальність ляже на одне підприємство, а у вас є шанс, що ремонт буде таким, як ви і хотіли. До речі, якщо ви з Києва і вас цікавить ремонт квартир під ключ, тоді звертайтесь в будівельну компанію "Prime City Construction".

У більшості випадків ремонт під ключ проводиться з наступних причин:


 • купили житло на вторинному ринку, і хочеться адаптувати його під себе;

 • потрібен ремонт в новобудові, але не хочеться їм займатися;

 • для кардинальної зміни обстановки.

Який б не була причина ремонту, він може проводитися недорого і якісно. Підсумковий бюджет залежить від ваших бажань і компанії, яка буде їх виконувати. Кожна компанія має свої тонкощі роботи. Але, існує базовий комплекс ремонтних робіт, які проводяться практично завжди (за винятком індивідуальних домовленостей).

Ремонт квартири під ключ, список робіт:


 1. Огляд приміщення та зняття замірів. Від правильності цього етапу залежить правильне складання кошторису та проектної документації.

 2. Проект ремонту. Найчастіше ремонт квартири під ключ включає перепланування приміщення з метою максимально використовувати житлову площу і створити кращі умови для життя. Перепланування тягне за собою зміну в документації на будинок. До того ж, роботи повинні проводитися з урахуванням правил безпеки і характеристик квартири, будинки. Ось тому проектування краще виконане кваліфікованим інженеру. Заплатіть трохи більше, ніж приватного підприємця, але нічого не втратите.

 3. Складання дизайну інтер'єру. Робота проводиться з дизайнером. Він вислухає ваші побажання і допоможе підібрати той дизайн інтер'єру, який підходить під стиль життя вашої родини.

 4. Підбір матеріалів для чорнових робіт і обробки приміщення. Тут вибираються матеріали з урахуванням вже підібраних технологій робіт і дизайну інтер'єру. Команда КТС своїм клієнтам допомагає зробити вигідні покупки. Є база виробників і постачальників, яким ми довіряємо.

 5. Зняття попередньої обробки, демонтаж стін (якщо потрібно за проектом), демонтаж сантехніки і старих інженерних мереж.

 6. Монтаж нових перегородок і стін.

 7. Встановлення або ремонт інженерних мереж.

 8. Монтаж сантехніки.

 9. Укладання підлоги.

 10. Декоративні роботи.

 11. Вибір дизайну інтер'єру, консультації дизайнера.

Робота виконується за проектом, де прописуються всі ключові моменти. Вибираються оптимальні матеріали і технології, які підходять конкретному клієнтові.

Кожна компанія має свої особливості роботи. Якщо ви при виборі виконавця орієнтуєтеся лише на вартість, наживете собі проблем. Ремонтні роботи будь-якого типу, не можуть мати ціну нижче ринкової вартості.

Коли вам пропонують таку схему, то знайте - можуть обдурити. Працювати собі в збиток компанія не стане. Якщо сильно низька ціна, значить, будуть махінації з кошторисом і приховані платежі. Уважно вибирайте виконавця для ремонту в квартирі. Коли мова йде про власний комфорт, компромісів бути не повинно.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 9)
Попередня новина: 7 ключових особливостей ...
Наступна новина: Удобство и простота – ...

КОМЕНТАРІ