Ці зміни внесені в заходи програми на 2019 рік. Вартість чотирьох комплексів – 2,4 млн грн.
Як пояснила на виконкомі заступник начальника міського управління освіти Олена Горна, розподіл цих комплексів між школами планується на конкурсних засадах, з урахуванням наявності відповідних педагогів та інтересу дітей. На запитання міського голови про сильних педагогів вона поставила у приклад, зокрема, ліцей №15 і школу №12, де талановиті вчителі фізики та інформатики.
Шкільні комплекси для занять з робототехніки дозволяють учням самостійно збирати і програмувати інтерактивні іграшки та міні-роботів. Такі зайняття поглиблюють актуальні в сучасному світі знання з фізики, математики та інформатики, вчать роботі в команді, прийняттю рішень, розвивають креативність.
Придбати комплекси пропонувалося замість 480 електронних планшетів для двох пілотних шкіл. Владислав Атрошенко зазначив: якщо планшети на уроках там дійсно потрібні, то управлінню освіти варто знайти фінансову можливість щоби придбати і їх також. На думку міського голови, ресурс для цього є, а сучасна та якісна освіта дітей – одна з найважливіших інвестицій.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Фастові заклали перший ...
Наступна новина: Житомирщина: дороги області ...