Чернігів: Із міського бюджету виділятимуться кошти для виконання депутатами доручень виборців

Чернігів: Із міського бюджету виділятимуться кошти для виконання депутатами доручень виборців

04.12.18 14:10 0 1198
На сесії Чернігівської міської ради 29 листопада прийнято Програму забезпечення діяльності та виконання доручень виборців депутатами Чернігівської міської ради на 2019 рік.

Програма дасть змогу кожному депутату Чернігівської міської ради підвищити ефективність депутатської діяльності та рівень оперативного вирішення проблем виборців, підтримувати тісніший зв'язок з виборцями та виконувати їх доручення та звернення, що випливають з потреб окремого виборця та територіальної громади в цілому.

Передбачена програмою сума коштів, які кожен дупутат зможе скерувати на той чи інший напрямок - 100 тис. грн.

Основна частина цієї суми має витрачатися на вирішення нагальних потреб бюджетних установ та закладів, які отримують кошти з міського бюджету, та інше, що не суперечить чинному законодавству: ремонти, реконструкції приміщень бюджетних установ та закладів, ремонти доріг та проїздів у житловій забудові міста Чернігова, включаючи приватний сектор - з урахуванням виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення технічного нагляду та експертизи, та інше, що не суперечить чинному законодавству.

Також частина коштів (але не більше 25% від за загальної суми) може витрачатися на здійснення видатків споживання, у тому числі - надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися у скрутному становищі, зумовленому надзвичайними обставинами (пожежа, пограбування, затоплення, інше стихійне лихо, тяжке захворювання, оперативне лікування).

Видатки міського бюджету в рамках виконання Програми проводяться відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”. Надання матеріальної допомоги в рамках коштів, передбачених цією програмою, можливе лише в разі надання офіційних підтверджуючих документів.

У програмі зазначено, що при необхідності депутати Чернігівської міської ради можуть об'єднувати кошти для виконання спільних проектів та/або бюджетних програм.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернігові у ...
Наступна новина: У Чернігові вручили ...

КОМЕНТАРІ