Чернігів: Міський голова прозвітував про роботу у 2018 році

Чернігів: Міський голова прозвітував про роботу у 2018 році

05.12.18 14:33 0 412
3 грудня, увечері в залі Міського палаці культури Чернігова відбувся публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка про роботу в 2018 році. У такому форматі Владислав Атрошенко звітує перед громадою щорічно.

Звіт почався з перегляду відеофільму «Чернігів: місто що розвивається», присвяченому змінам на краще, які відбулися в місті за рік. Потім майже дві години міський голова відповідав на питання громадян із залу, а також подані письмово.

Тематика запитань – будівництво тих чи інших об'єктів у місті та вплив на підрядників, покращення роботи міського громадського транспорту і маршрутної мережі, екологія та перспективи розвитку рекреаційних зон, які є перлинами природи Чернігова, проте потребують догляду, робота влади в умовах воєнного стану, питання матеріальна допомога – чи піде місто на «проїдання» бюджету, кадрові призначення, доцільність існування поділу Чернігова на 2 райони та існування районних рад, і багато інших.

Владислав Атрошенко також розповів про свої завдання на посаді міського голови:

- Моя місія показати, що є не тільки болото, а й розвиток. Що у Чернігова є майбутнє. По всіх напрямках потрібно задати стандарти - як воно повинно бути, із подальшим накладення цих стандартів на все місто. І по школах, і по комунікаціях, і по дорогах, і по всьому іншому, - сказав міський голова.

Запис відеотрансляції звіту можна переглянути на сторінці «Прес-служба чернігівської міської ради» в соціальній мережі «Facebook».

Відеофільм «Чернігів: місто що розвивається» дивіться 4 грудня о 18.30 та 5 грудня о 7.30, 13.10 і 22.10 в ефірі телеканалу «Дитинець».

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сергій Надал зустрівся з ...
Наступна новина: Штабелери: Види та ...

КОМЕНТАРІ