Тернопілля: степан Барна завітав на свято працівників статистики Львівської області

Тернопілля: степан Барна завітав на свято працівників статистики Львівської області

05.12.18 14:05 0 328
4 грудня, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, повертаючись із поїздки із східного фронту, завітав на свято працівників статистики Львівщини. Спільно з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою вони привітали працівників цієї служби із професійним днем, який щорічно в Україні відзначають 5 грудня. Найкращим у своїй справі – вручили грамоти та подяки.

Як Олег Синютка, так і Степан Барна відзначили, що важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у її соціально-економічний розвиток.

«Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, прогнозує головні явища й тенденції. Ваші дослідження – головний орієнтир для розвитку держави. Тож бажаю вам ефективності праці, якісних та високих показників», – звернувся до присутніх голова ТОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ігор Гундич розповів про ...
Наступна новина: Сергій Надал зустрівся з ...

КОМЕНТАРІ