На що звернути увагу при виборі школи англійської мови?

На що звернути увагу при виборі школи англійської мови?

06.12.18 18:08 0 1049

Вибираючи курси англійської мови потрібно звернути свою увагу на ряд моментів, про які ми і поговоримо в нашій статті, а розкаже нам про це співробітник школи англійської мови "Welcome English School", де їх безпосередньо можна пройти. Отже, головними чинниками, які варто враховувати при прийнятті рішення є:

Якого результату ви очікуєте, і скільки часу доведеться витратити на його досягнення?

Це основний момент, про який варто пам'ятати, вибираючи курси. Наше завдання - вміти вільно говорити, а не вивчити всі граматичні нюанси чужої мови.

Обов'язково варто з'ясувати:


  • Наскільки успішно завершують навчання учні курсу.

  • Яка тривалість навчання.

  • Які результати дає вивчення хоча б початкового рівня.

Зверніть увагу, що останнім дуже важливо! Необхідно, щоб перші результати стали помітні вже через пару тижнів работи.По завершення навіть початкового рівня, учні повинні цілком стерпно говорити англійською в межах пройденого матеріалу.

Звичайно, не треба забувати, що дуже багато залежить і від ваших стартових позицій: чим менше ви знали до курсів, тим простіше і ограниченнее буде мова. Але вміти, не дуже утрудняючись, розповісти про самого себе, вашому будинку, захоплення, сім'ї, ви повинні вже після самого першого етапу.

З кожним рівнем ваша розмовна мова повинна ставати багатшими і складніше. Якщо ж вам спочатку заявляють, що впевнено розмовляти ви почнете тільки по завершенні всього циклу навчання після глибокого занурення граматику, то навряд чи такі курси виявляться для вас корисні і дадуть потрібний результат!

Вибрані методики і організація процесу навчання

Дуже здорово, якщо застосовуються методики використовуються не тільки у нас, але і успішно застосовуються в інших країнах. Це підтверджує їх ефективність і результативність.

Поцікавтеся, яка частина навчального часу витрачається на розмовну практику, а яка - на вивчення теоретичного пласта. Якщо вас переконують, що після завершення навчального циклу ви будете впевнено розмовляти, а на заняттях основна частина уроків буде витрачена на теоретичну підготовку, то, найімовірніше, ви просто витратите свій час і кошти, але не отримаєте бажаного.

В чому причина? Так в тому, що теоретичні знання абсолютно не гарантують розмовного навички. Завчені граматіческіке праіла не використовуватимуться в живій мові. Найголовніше - це тренування, реалістичне розмовне спілкування. Найкраще співвідношення практики і теорії, зазвичай становить 80%: 20%.

Найкращого ефекту досягають ті школи, де основний упор робиться на вдосконалення саме розмовних навичок. Вивчення теоретичних основ повинно відразу ж переходити в практичні заняття. Коли ви починаєте в мовній формі використовувати тільки що вивчені правила, ви починаєте і думати англійською, формуєте навик розрізняти мову на слух!

Хто проводить заняття - комп'ютер або викладач?

Якщо ви прийняли рішення вкладеться в свою освіту, щось не витрачайте даремно: обов'язково наполягайте на наявності живого вчителя, йдіть в групу і розмовляйте! Просто нереально освоїти розмовну мову, сидячи за комп'ютером, корп над граматикою і переглядаючи відео. Взагалі, навіщо йти в мовну школу, де в якості вчителя буде виступати комп'ютер?

З таким же успіхом ви зможе завантажити з мережі безкоштовні уроки англійської. Але на хвилиночку не забувайте, що якби такий метод давав потрібний ефект, то все «живі» курси давно б припинили своє існування.

Наявність пробних занять

Більшість курсів в якості бонусу зараз пропонують пробні заняття. На них обов'язково потрібно з'явитися, щоб не отримати незрозуміло що. Там ви зможете оцінити пропоновану методику. Не забувайте, що пробний урок також повинен навчати, а не перевіряти вашу підготовку.

Не відмовляйтеся, сходіть - нехай у вас складеться ваша думка і оцінка про можливість застосування курсу саме до вас! Пробний урок по праву можна порівняти з тест-драйвом машини: поки не сядеш за кермо, не зрозумієш все її плюси і мінуси.

Частота проведення занять

Досягнення результату у вивченні мови багато в чому залежить від тимчасових витрат на нього. Якщо ви жадаєте заговорити англійською менше, ніж за рік, то ви будете просто зобов'язані приділяти йому достатню кількість годин вашого щотижневого розпорядку. Скільки?

Та чим більше, тим краще! Але 7 годині на формування розмовних навичок і 2 години на граматику просто обов'язкові. Іноземна розмовна мова - навик, для якого потрібні регулярні тренування. витрачаючи щотижня всього 3-4 години на англійську, ви ризикуєте розтягнути процес вивчення на кілька років.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 18)
Наступна новина: Плюсы использования ...

КОМЕНТАРІ