.BIZ - традиційний домен для бізнесу

.BIZ - традиційний домен для бізнесу

07.12.18 19:47 0 326

Доменна зона .BIZ представляє особливий інтерес для представників бізнесу, вона дозволяє вирішити проблему дефіциту вільних доменів в зоні .COM, яка спочатку була призначена для реєстрації виключно інтернет-сайтів комерційних структур.

Помилково вважати, що доменна зона .BIZ призначена тільки для транснаціональних корпорацій, діяльність яких не обмежується однією країною. У зоні .BIZ будуть відчувати себе «у своїй тарілці» як комерційні, так і некомерційні організації. До речі, зареєструвати їх можна на сайті regery.com.ua/ru/domains/zone/biz.

Переваги реєстрації домену в зоні .BIZ:


  1. Широке охоплення аудиторії (зона .BIZ стане оптимальним варіантом для підприємців, які планують розширювати бізнес за межі своєї країни; висока відвідуваність вашого ресурсу, широке охоплення потенційної аудиторії, вихід бізнесу на зовсім інший рівень - все це гарантує домен .BIZ).

  2. На один і той же фізична або юридична особа може бути зареєстрована необмежена кількість доменів.

  3. Домен .BIZ реєструється на термін від 1 року до 10 років з можливістю продовження.

  4. Невисока вартість і швидка реєстрація домену.

  5. Відсутність необхідності надавати додаткові документи при реєстрації.

  6. Чи не проводяться перевірки доменів .BIZ на відповідність їх торговим маркам або іншим об'єктам.

  7. Реєстрація домену .BIZ підкреслює професійну приналежність інтернет-сайту і організації.

  8. Можливість зареєструвати красиве ім'я, що запам'ятовується для інтернет-сайту, яке приверне увагу потенційних партнерів, спонсорів та клієнтів.

Лаконічний домен .BIZ - оптимальне рішення для розвитку бізнесу в мережі, він спрощує пошукову оптимізацію, завдяки чому підвищуються позиції сайту в пошуковій видачі. Зона .BIZ є єдиним простором в мережі, яке в повній мірі присвячено розвитку бізнесу в усьому світі. З вигідної сторони тут можуть бути представлені як початківці стартапи, так і справжні «акули бізнесу», які вже мають солідну репутацію в офлайн-бізнесі.

Реєстрація домену в зоні .BIZ для представників малого та середнього бізнесу означає можливість отримати доступ до якісної віртуальної інтернет-майданчику з правильно орієнтованим ім'ям. Гарне доменне ім'я в зоні .BIZ обов'язково призведе до підвищення лояльності клієнтів і збільшення потенційної аудиторії ресурсу і самої компанії.

Реєстрація домену .BIZ також стане вигідним рішенням для великих і відомих компаній, оскільки ця зона пропонує масу можливостей для фірм, які бажають вийти на світовий бізнес-ринок. Співпраця з партнерами з різних країн, збільшення цільової аудиторії і кількості замовлень - це можливість вийти на світовий рівень ведення бізнесу.

На сьогоднішній день в доменній зоні .BIZ зареєстровано понад 3 млн. Доменних імен, тому при бажанні запустити власний бізнес в інтернеті, слід поквапитися з реєстрацією унікального імені.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 15)
Наступна новина: Типы воздуховодов для ...

КОМЕНТАРІ