"Арсенал Ідей" у Житомирі запрошує на цікаві майстер-класи для дітей

08.12.18 10:11 0 186
Інтерактивний мистецький простір «Арсенал Ідей» у Житомирі продовжує активно працювати. Щотижня тут проводять тематичні майстер-класи для дітей різного віку. Також розпочали тренінгові заняття для батьків дітей з особливими потребами.

«Арсенал Ідей» у Житомирі відкрили в середині жовтня. Проте інтерактивний майданчик вже став улюбленим для житомирян та гостей міста.

За словами керівника «Арсеналі Ідей» Наталії Семенової, кімнату для навчання, ігор та розвитку щодня відвідують діти та їх батьки. Крім тематичних занять, є вільне відвідування мистецького простору, коли діти можуть просто погратися розвиваючими іграшками, збудувати вежу з конструктора чи позабавлятися кінетичним піском.

Нагадаємо, що «Арсенал Ідей» у Житомирі працює щодня з 10.00 до 18.00.

7 грудня, о 17.00 у арт-просторі проведуть перше заняття з вивчення мови жестів для підлітків та дорослих. Продемонструють корисні навички для людей, що хочуть спілкуватись та допомагати людям з вадами слуху. Тож, якщо ви прагнете опанувати мову жестів, можете долучитися до заняття.

А 13 грудня «Арсенал Ідей» запрошує на зимовий творчий майстер-клас для дітей. Щочетверга у грудні тут проводять заняття зі створення новорічних прикрас для дітей до 3-х років об 11.00 та для дітей з 3-х до 7-ми років о 12.00.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Звіт міського ...
Наступна новина: Голова ТОДА: Політика ...

КОМЕНТАРІ