Яку автошколу вибрати?

Яку автошколу вибрати?

10.12.18 10:33 0 851

Давайте, спочатку розберемося, для чого ми йдемо в автошколу? Основне призначення автошколи - це видати «водійське посвідчення». І я зараз зовсім не іронізую, не намагаюся «вколоти» систему навчання в автошколах. Я вважаю, що навчання водінню, в рамках теоретичних і початкових практичних навичок, треба зробити обов'язковим предметом старшої школи.

Отримання водійського посвідчення

Але, отримання посвідчення водія займає 2-3 місяці. Тому записувалися в автошколу ми, як правило, саме, щоб отримати заповітний документ, з гордим написом - «Посвідчення водія»! І цей заповітний пластик з красивою фотографією на якийсь час ховається в шафу, або сумочку. У мене і у всіх моїх знайомих - було саме так!

І ось трапляється довгоочікувана подія - з'являється свій автомобіль! Час діставати «права». Але, до цього часу, і без того слабкі навички, безповоротно втрачені. І тут починається пошук хорошого інструктора, або курси водіння. Але це зовсім інша історія...

А зараз ми говоримо про автошколу. А розповість нам про це співробітник автошколи «АВ-К» (до речі, якщо ви з Києва, то автошкола av-k.com.ua стане вашою перепускою у світ кермування). Всі ми зайняті люди: вчимося, працюємо, водимо дітей в садок або школу, займаємося спортом і т. д. Було б нерозумно їздити на заняття в автошколу після роботи в іншу частину міста. Причому ви повинні усвідомлювати, що це задоволення триватиме не один місяць! Отже, основне правило для вибору автошколи: вона повинна бути територіально зручною. Вибирайте для себе автошколу, яка близько знаходиться до вашого будинку, або офісу.

У будь-якій автошколі є хороші інструктори та викладачі. Так, може так статися, що вам не попадеться інструктор, високої кваліфікації, але це може статися в будь-який автошколі. А якщо ви навчаєтеся водінню «про запас», на майбутнє - ваші навички все одно доведеться відновлювати, бо водіння, як англійська мова, без практики - забувається!

Я, не в якому разі, не закликаю вас погано вчитися в автошколі та не ходити на заняття. Від базових знань автошколи буде залежати, скільки вам треба додаткових занять перед тим, як безпосередньо сісти за кермо. Одному - достатньо 5-ти занять, а іншому - всі 10.

Головна порада тим, хто навчається в автошколі

Що я вам ще можу порадити при навчанні в автошколі? Не мовчіть, якщо інструктор Вас не задовольняє. Я навіть не кажу зараз про підвищення голосу, або інші - неприпустимі дії! Навчаючись з інструктором, ви кожне заняття повинні дізнаватися щось нове. Якщо цього немає - просіть поміняти його на іншого.

Удачі Вам у виборі автошколи, і успіх при здачі іспитів в ДАІ.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 12)
Попередня новина: Переваги штучної трави
Наступна новина: Що подарувати чоловікові на ...

КОМЕНТАРІ