Ярослав Лагута взяв участь у звітно-виборчій Конференції Української федерації учнівського спорту

Ярослав Лагута взяв участь у звітно-виборчій Конференції Української федерації учнівського спорту

10.12.18 11:03 0 342
Заступник голови ОДА Ярослав Лагута взяв участь у звітно-виборчій Конференції Української федерації учнівського спорту, під час якої презентували розвиток шкільного спорту в Україні та нагородили призерів Всесвітньої літньої гімназіади, де Україна посіла перше загальнокомандне місце та виборола 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалей

Конференція проходила вчора, 7 грудня, за участю Віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка, президента Міжнародної федерації учнівського спорту Лорана Петринки, Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, заступника Міністра освіти та науки України Романа Греби та заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

«Я дуже задоволений, що Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України дуже серйозно взялися за справу учнівського спорту. Це справа, якою держава, уряд і влада повинні постійно займатися. Це не тільки перемоги у спортивних змаганнях, а й здоров'я покоління, яке вже незабаром входить в доросле життя, а значить радість батьків, вчителів та усієї країни», – зазначив В'ячеслав Кириленко.

У рамках Конференції роботу Української федерації учнівського спорту за 2018 рік оцінили позитивно.

Також Роман Греба озвучив план на 2019 рік, де пріоритетними подіями для українського шкільного спорту стане участь у Всесвітніх Combat Games, участь у програмі «She runs», «Educational Games» та проведення других всеукраїнських Cool Games.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тернополі урочисто ...

КОМЕНТАРІ