Переваги методу доктора Довженка від алкоголізму

Переваги методу доктора Довженка від алкоголізму

12.12.18 15:44 0 593

У медицині існує безліч методів лікування залежностей. Одні методи відносяться до медикаментозним, це ті методи, коли для лікування хворого застосовують різні препарати, уколи, таблетки і т. д. До не медикаментозних методів відноситься метод Довженка, в основу якого входить медичний гіпноз.

Якщо порівняти методи медикаментозні і не медикаментозні, то перевага на мій погляд очевидна. Адже будь-який препарат, введений в організм людини, цим самим і організмом виводитися, відповідно блокувати і знижувати тягу до спиртного протягом декількох років цей препарат гарантувати не може.

Принцип методу Довженко

Проводячи лечение алкоголизма по методу Довженко, лікар працює з підсвідомістю людини, на цьому рівні знімає тягу до алкоголю і ставить «кодом» на заборону алкоголю, але в основу заборони входить не страх, як при медикаментозному лікуванні, а саме байдужість до спиртного на час дії цього «коду». Саме байдужість, а не відразу до алкоголю теж має свою перевагу.

Пацієнту не потрібно буде уникати сімейних застіль і нервувати, він може спокійно сидіти за столом з питущими родичами і навіть розливати спиртне. У нього не буде неприємних відчуттів. Це вільний вибір для нього не пити спиртне і це підвищує його самооцінку і дає можливість уникнути нервозності. Так само при тому коли термін «коду» закінчується, пацієнт не входить миттєво в запій, він може повільно і усвідомлено почати пити по трішки, що дасть йому можливість деякий час контролювати себе.

При цьому можна завжди зупинитися і знову прийти на кодування за методом Довженка від алкоголізму гіпнозом, багаторазовість кодування не впливає на свідомість пацієнта, але дає йому можливість зупинитися і вибрати інший шлях, шлях тверезої людини.

При медикаментозному лікуванні, як правило, пацієнт входить у запій миттєво, тому що збирав нервозність, пов'язану з відмовою від алкоголю. Але головна перевага цього методу, це простота, потрібен всього один сеанс і займе він не більше 1-2 години.

Єдиною і важливою умовою для проходження сеансу є утримання від алкоголю для того, що б лікар міг працювати з тверезим, адекватним підсвідомістю пацієнта. Так само цей метод, безпечний для здоров'я людини, тому як застосовується медичний гіпноз, здатний врівноважити психіку і зняти напругу.

І незаперечний факт і плюс цього методу в тому, що більше 30 років цим методом доктора успішно лікують залежних від алкоголю і багато пацієнтів, які кодувалися на термін більш 5-10 років, продовжують вести тверезий спосіб життя і після завершення «коду». Що дає надію на одужання від алкогольної залежності повністю.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 13)
Попередня новина: Почему стоит выбирать ...
Наступна новина: Переваги відпочинку на ...

КОМЕНТАРІ