Діяльність свого міського голови схвалюють більше двох третин чернігівців

Діяльність свого міського голови схвалюють більше двох третин чернігівців

13.12.18 08:37 0 140
За результатами цьогорічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів», діяльністю чернігівського міського голови задоволені 66% містян. Загалом це значно більший відсоток підтримки, ніж в інших населених пунктах області і ніж її мають серед чернігівців керівники всіх інших рівнів.

Високий рівень підтримки свого міського голови чернігівці демонструють щорічно. Дані 2018 року:

Втім, загальний рівень підтримки жителів області своїм сільським, селищним та міським головам знизився - з 62% у 2017 році до 50% у 2018-му.

Окрім того, 38% опитаних чернігівців вважають, що справи в їх місті рухаються у правильному напрямку. Цей відсоток позитивної оцінки також вищий ніж у жителів області. Згідно з даними дослідження, курс розвитку свого міста чернігівці розуміють і підтримують краще, ніж те, що стосується більших масштабів:

Результати цього щорічного загальноукраїнського дослідження соціологи представили в Чернігові 12 грудня, в культурно-діловому центрі "Світогляд".

За даними порталу Соціологічної групи "Рейтинг", опитування серед мешканців Чернігівської області цього року проводилося з 16 листопада по 4 грудня. Загалом у дослідженні, здійсненому за методом особистого інтерв'ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

Ознайомитися з результатами дослідження можна на офіційному порталі групи «Рейтинг».

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі проблеми ...
Наступна новина: У Житомирі відкрили ...

КОМЕНТАРІ