Комісію провів 20 грудня, заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький.
У план роботи комісії на 2019 рік включено такі питання:
* про заходи щодо попередження надзвичайних подій та проведення масово-роз'яснювальної роботи серед населення;
* про організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області;
* про стан протипожежного водопостачання в області;
* про затвердження переліку потенційно небезпечних об'єктів;
* про забезпечення населення якісною питною водою.
Також під час засідання комісія прийняла рішення включити до плану роботи на 2019 рік контроль за виконанням протокольного доручення спільної комісії ТЕБ і НС Житомирської та Хмельницької областей з питань екологічного стану р. Хомора.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернігові засяяла головна ...
Наступна новина: Відвідав дитячу акцію ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Mobility Scooters Guide: How to Choose the Right Model
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим