На Тернопіллі 100-річчя Чортківської офензиви відзначать на державному рівні

На Тернопіллі 100-річчя Чортківської офензиви відзначать на державному рівні

26.12.18 08:05 0 2756
Верховна Рада України прийняла Постанову про відзначення пам'ятних дат у 2019 р. на державному рівні. Серед цих дат – й відзначення 100-річчя Чортківської офензиви. Про це повідомив народний депутат України від Тернопільщини Олег Барна на своїй сторінці у Facebook.

«Відзначення пам'ятних дат в історії України – це в першу чергу відновлення історичної пам'яті до наших традицій, до нашого славного минулого і до наших героїв. І особливо стосується того, що наступний рік – відзначення 100-річчя славних подій Української Народної Республіки, зокрема Чортківської офензиви, що передбачається у проекті Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв в 2019 році», – написав Олег Барна.

Додамо, нещодавно на засіданні сесії обласної ради, на яку було винесено проект обласного бюджету-2019, депутати також проголосували за виділення трьох мільйонів гривень на спорудження меморіального комплексу до сторіччя подій Чортківської офензиви. Поважну дату відзначатимуть спільно із Львівською та Івано-Франківською областями. Відповідний Меморандум про це підписали у Львові під час відзначення 100-річчя Листопадового зриву.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ