В Житомирській області вже під час зимових канікул діти відвідуватимуть гуртки в оновленому Будинку творчості у Коростишеві

В Житомирській області вже під час зимових канікул діти відвідуватимуть гуртки в оновленому Будинку творчості у Коростишеві

27.12.18 15:13 0 668
Вже у період зимових канікул близько 700 дітей із Коростишівської ОТГ продовжать відвідувати різні гуртки в оновленому Будинку дитячої творчості, який нещодавно відкрив голова ОДА Ігор Гундич.

Про це повідомила директор Будинку дитячої творчості Ірина Даниленко 26 грудня.

За її словами, вже цього тижня розпочали складати розклад занять на 2 семестр, і всі діти, які приходять до центру, можуть записатись.

— «У суботу, 29 грудня, ми запрошуємо дітей і проведемо перші заняття у гуртках в оновлених приміщеннях Будинку творчості. Одночасно у Центрі зможуть займатись близько 140 дітей у 15 гуртках. На зимових канікулах ми також працюватимемо та проводитимемо різні майстер-класи та заняття. Працюватимемо 6 днів у тиждень, лише неділя – вихідний. Загалом у закладі займається близько 670 дітей Коростишівської ОТГ», – зазначила Ірина Даниленко.

Такий сучасний заклад позашкільної освіти у Коростишеві – один із проектів ДФРР області, який завершили відновлювати у 2018 році.

Сучасний заклад творчості працюватиме за такими напрямками:

• художньо-естетичний;

• гуманітарний;

• туристично-краєзнавчий;

• науково-технічний.

Вихованці зможуть займатися у 24 гуртках, серед яких хореографічний, вокальний, образотворче мистецтво, художня вишивка, театральний, спортивне орієнтування, перукарське мистецтво, дитячий фітнес, оздоровча гімнастика, естрадно-бального танцю, комп'ютерної анімації та основи програмування.

Після реконструкції виділили окрему кімнату для роботи з дошкільнятами, зробили актову залу, спортивний та тренажерний зали, обладнали танцювальний клас та 5 кабінетів для гурткової роботи. Займатимуться з вихованцями 20 педагогічних працівників.

Відкриваючи заклад, голова ОДА Ігор Гундич зазначив, що тільки після ініційованої Президентом України децентралізації та об'єднання Коростишівська громада стала спроможною реалізовувати потужні проекти на умовах співфінансування.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: 27 грудня в Чернігові ...

КОМЕНТАРІ