Чернігів: Увага водіям: не паркуйте свої автомобілі на центральних вулицях міста у нічний час

Чернігів: Увага водіям: не паркуйте свої автомобілі на центральних вулицях міста у нічний час

04.01.19 13:33 0 140
Нагадуємо всім власникам автомобілів: для того, щоб у Чернігові забезпечити більш якісне прибирання території, особливо під час сильних снігопадів, у нічний час не залишайте свої машини припаркованими на вулицях міста. Це заважає снігоприбиральній техніці КП «АТП-2528» виконувати свою роботу.

Також задля створення умов для роботи снігоприбиральної техніки взимку вже другий рік поспіль на дев'яти вулицях міста заборонена стоянка автомобілів у нічні години. Відповідно до рішення постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху така сезонна заборона триває щорічно у період часу з 22.00 до 08.00 години з листопада до 1 квітня. КП «Міськсвітло» там встановлені відповідні тимчасові знаки: 3.34 «Зупинку заборонено», 7.4.4. «Час дії 20.00 – 8.00» та 7.2.4. «Зона дії».

Тимчасово заборонено паркувати автомобілі на таких ділянках центральних вулиць:

* вул. Рокоссовського від вул. 1 Травня до вул. Шевченка;

* вул. Гонча від вул. Преображенської до просп. Перемоги;

* вул. Мстиславська від просп. Перемоги до вул. Гетьмана Полуботка;

* вул. Шевченка від вул. Кирпоноса до вул. Пушкіна;

* просп. Перемоги від вул. Гончої до Хлібопекарської;

* вул. Кирпоноса від просп. Перемоги до вул. Магістратської;

* вул. Магістратська від Красної Площі до вул. Хлібопекарської;

* просп. Миру від вул. Єлецької до вул. Котляревського;

* вул. Г. Полуботка від вул. О. Міхнюка до Красної площі.

За прибирання території міста відповідають кілька комунальних підприємств Чернігова. Тротуари та проїзну частину доріг прибирають працівники та техніка КП «АТП-2528». Комунальні ЖЕКи, ОСББ та ОЖБК відповідальні за міждворові проїзди та прибудинкові території біля багатоповерхівок. До очищення парків і скверів долучаються працівники КП «Зеленбуд».

У Чернігові визначений перелік вулиць, проспектів, площ, тротуарiв, територій міста, які упродовж зимового періоду у денну та нічну зміну прибирає техніка КП «АТП-2528».

Також звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, що прибирання власних, прилеглих та закріплених територій треба забезпечувати в цілодобовому режимі.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області у ...

КОМЕНТАРІ