На Тернопіллі “Наша стратегія - повернути людям роботу в селі”,- Степан Барна про створення обслуговуючих кооперативів

На Тернопіллі “Наша стратегія - повернути людям роботу в селі”,- Степан Барна про створення обслуговуючих кооперативів

08.01.19 08:54 0 187
У п'ятницю, 4 січня у Борщівському районі відбулася Рада регіонального розвитку, на якій обговорювали актуальні питання удосконалення цього краю. Зокрема, голова обласної державної адміністрації Степан Барна наголосив на важливості усунення проблем працевлаштування у селах.

“Цьогоріч на умовах співфінансування з державного і місцевих бюджетів у селах області реалізували 1500 проектів. Вперше за багато років кошти дійшли до сіл. Моя політика, як голови адміністрації, розподілити з користю для районів усі фінансові ресурси”.

За словами очільника області, раніше капітальні вкладення здебільшого стосувалися міст.

“Це вперше за багато років капітальні вкладення почали спрямовуватись у село. Ми хочемо його “підняти” і дати можливість нашим людям себе реалізувати тут. Для цього потрібно будувати стратегію, головним компонентом якої має бути створення обслуговуючих кооперативів. Робити так, щоб люди могли обробляти землю, а не виїжджати за кордон. Ми не тільки маємо запрошувати інвестора сюди, додому, а й повернути людей, які виїхали на заробітки. Зробити так, щоб вони вкладали певні фінансові ресурси в розвиток виробництва на території Тернопільської області. Наше завдання - повернути віру людей в те, що ми робимо”, - зауважив голова облдержадміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: КП ...

КОМЕНТАРІ