Вимоги до шкільних меблів

Вимоги до шкільних меблів

10.01.19 19:24 0 1184

Щоб наші діти добре вчилися і виросли здоровими, у них повинні бути якісні шкільні меблі. А як її вибрати нам розповість співробітник співробітник компанії «Школярик-Дошколярик»: https://znayko.com.ua/.

До вибору шкільних меблів необхідно підходити дуже відповідально: вона повинна бути зручною і безпечною. Час навчання в школі випадає на важливий період росту і розвитку всіх систем організму дитини. Тому від того, на якому стільці він буде сидіти і за якою партою, залежить не тільки формування правильної постави, а й успішність.

Щоб школяр не втомлювався, необхідно дотримуватися нехитрих загальновідомі правила. Наприклад, висота стільця повинна бути такою, щоб ноги не бовталися і не були зігнуті під гострим кутом, а забезпечувала можливість ступень ніг щільно стояти на підлозі при вигині колінного суглоба в 90 градусів, що чи не порушує природний кровотік.

Кілька років тому була велика проблема вибору шкільних парт і стільців. Асортимент шкільних меблів був зовсім не великий, а про таке диво, як регульована по висоті меблі, можна було тільки мріяти. Дуже зручно, коли разом з дитиною може "рости" і його робоче місце, забезпечуючи комфортні умови для проведення занять і виконання домашніх робіт, в тому числі і в домашніх умовах.

Сьогодні популярними стали регульовані меблі на опорах з металевої труби різного перерізу і забарвлення. Процес регулювання меблів для школярів, досить простий і не займає багато часу. Крім того, використовувані при її виготовленні спеціальні кріпильні елементи абсолютно безпечні, надійні: дитина не зможе їх виламати, відкрутити і тим самим привести в непридатність свою парту зі стільцем або поранитися.

Регульовані меблі просто незамінна в період активного росту дитини (початкові класи), адже вона не тільки дозволяє директорам шкіл та батькам суттєво економити, але і створює найкращі умови для навчального процесу. Учень, тіло якого підтримується в оптимальному положенні, збереже правильну поставу і буде менше втомлюватися.

Парти

Особливу увагу необхідно приділити одномісним шкільним парт. Сама парта повинна бути зручною, її необхідно правильно поставити. Індивідуальне робоче місце учня - це не розкіш, а істотний внесок у формування відповідального ставлення школяра до навчання і праці. Самостійна робота, відсутність можливості списувати і заглядати в сусідську зошит, велика концентрація уваги, оскільки немає відволікаючих чинників з одного боку і бережливе ставлення до свого робочого місця - з іншого, - ось плюси індивідуального робочого місця учня.

До шкільних меблів, на відміну від будь-якої іншої, пред'являються підвищені вимоги з безпеки і екологічності. Абсолютно неприпустимо, щоб стільниця мала якісь гострі кути, які здатні травмувати дитину. Тому краще вибирати моделі, в яких стільниця виготовляється з МДФ або з фанери високих сортів з закругленими кутами. Стільниця може бути забезпечена жолобом для олівців. Пропонуються такі матеріали тому, що на відміну від ДСП при виробництві МДФ і фанери не застосовуються фенолформальдегідні з'єднання.

Стільниці з цих матеріалів мають спеціальну ергономічну форму (дугоподібні вирізи з боку посадки дитини) і ламінується спеціальним харчовим пластиком. Такий пластик застосовується у виробництві кухонних стільниць, він абсолютно безпечний і не токсичний, при всьому при цьому дуже стійкий до механічних, хімічних та інших видів ушкоджень. Є можливість ламінувати стільницю пластиком різних декорів.

Також, всі парти забезпечені спеціальними гачками для сумок і портфелів. Крім того, велике значення має колір меблів. Яскраве забарвлення і блискуча робоча поверхня парти або столу сприяють швидкої втоми учня і підвищеного навантаження на його зір.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 13)
Попередня новина: Що таке біметалічний ...
Наступна новина: Ukrglamour - Вишиті жіночі ...

КОМЕНТАРІ