В першу чергу це всілякі чохли. Якщо хочете довше зберегти корпус телефону або смартфона в первісному вигляді, обов'язково обзаведіться якісним чохлом (до речі, за доступною ціною чохол можна придбати в інтернет-магазині https://lucky-buyer.com.ua/). Він одночасно буде виконувати відразу дві функції: захищати корпус від пошкоджень, а також допомагати вам в перенесенні і зберіганні мобільного пристрою.
Види захисних чохлів
Сьогодні на риеку є дуже багато варіантів чохлів для смартфонів:
- Книжки. Зазвичай такі чохли виглядають дорого і статусно, причому випускаються тільки під певні моделі (наприклад, чохол-книжка iPhone 6). У таких чохлах зроблені всі необхідні отвори для того, щоб можна було користуватися апаратом, не виймаючи його з чохла;
- Силіконові. Найчастіше це яскраві молодіжні рішення, які служать для того, щоб покупці могли підкреслити свою індивідуальність. Є й нейтральні варіанти - прозорі силіконові чохли.
- Чохли для носіння на поясі. Це улюблений вид чохлів найбільш консервативних покупців - чоловіків. Як наслідок, дизайн такі чохли мають відповідний: строгі прямі лінії, чорний або інший темний колір натуральної або штучної шкіри. У продажу є чохли з вертикальним або горизонтальним кріпленням на поясі.
- Чохол у вигляді кишені. Цей чохол виконаний у вигляді щільного облягає кишені, відкритого тільки з одного боку, - через нього мобільний пристрій і потрапляє всередину. Такі кишені можуть мати додатковий хлястик для більш комфортного витягування телефону або ж невелику застібку.
- Сумочки. Такі чохли найбільш популярні у жіночої половини. Зазвичай чохли-сумочки виглядають найбільш яскраво і привабливо на тлі інших варіантів, так як забезпечені додатковими елементами декору (малюнками, вишивкою, стразами і т. п.), - в загальному, їх цілком можна використовувати для створення іміджу. Застібаються такі чохли найчастіше на кнопку або на блискавку, а також можуть мати додаткову петельку для носіння на зап'ясті.
- Кисети. Виконані з м'якої тканини, вгорі містять зав'язки, які надійно стягують чохол вгорі і запобігають випадання телефону. Зручно, коли у такий зав'язки є спеціальний фіксатор, - він запобіжить випадковому розкриттю кисета.
- Захисна плівка. Так як більшість сучасних телефонів і смартфонів мають сенсорний екран, гостро постає захист його поверхні від ушкоджень. У цьому вам може допомогти спеціальна самоклеюча плівка. Втім, ніхто не заважає з її ж допомогою захистити і звичайний несенсорний дисплей. Плівки також можуть випускатися під конкретні моделі (розмір їх точно відповідає розмірам екрану) або бути універсальними (вам самому доведеться вирізати потрібний розмір).
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Беспилотник для контроля за ...
Наступна новина: Чому так популярні онлайн ...