Аксесуари для мобільних телефонів

Аксесуари для мобільних телефонів

11.01.19 22:03 0 2737

У звичайному житті сучасний смартфон - вже далеко не тільки засіб зв'язку, це і плеєр, і органайзер, і т. д. Але під час відпочинку, коли справи залишилися в місці постійного проживання, а для музики є плеєр, основна функція телефону знову виходить на перший план. Тому при виборі аксесуарів ми будемо орієнтуватися саме на поліпшення якості зв'язку, а також зручність використання мобільника, як засобу комунікації.

Вищесказане справедливо для всіх без винятку мобільників, але є й окремі випадки, які відбуваються через те, що користувач купив собі не якийсь там простенький телефон, а більш досконалий пристрій з додатковими функціями, які стануть в нагоді в подорожі. Про них ми теж згадаємо. До речі, якщо вам потрібні якісні аксесуари для мобільних телефонів, тоді інтернет-магазин Mobistyle вас в допомогу!

Енергія - це наше все

Найпростіша причина, по якій мобільний телефон перестає працювати - акумулятор, що сів. Про особливості вибору зарядки ми вже розповідали в матеріалі про покупку «відпускного» телефону, тому не будемо докладно про це говорити. Загостримо краще увагу на те, для чого ця зарядка, власне, потрібна - батарея. Не секрет, що виробники комплекту продаються мобільні телефони далеко не самими ємними акумуляторами зі свого асортименту.

Вихід тут один - купити новий акумулятор, а старий залишити про запас на всякий випадок. Звертаємо вашу увагу на те, що варто купувати виключно ті батареї, що зроблені компанією-виробником мобільника. Ні, не платили за це твердження. Йдеться про елементарну особисто безпеки. Справа в тому, що страшні історії про самозаймистих мобільниках далеко не казки. Відбуваються такі інциденти, тому що «контрафактні» акумулятори елементарно перегріваються.

Тільки без рук

Якщо ви прихильник активного відпочинку, то більшу частину часу ваші руки зайняті чим завгодно і тому можливості відповісти на дзвінок звичним способом не виходить. Вихід один скористатися hands free гарнітурою. Є два варіанти звичайна дротова і Bluetooth. Остання не має будь-яких сполучних кабелів, гарантуючи, що шнур не оповиться навколо чого-небудь або не зачепило чогось в самий невідповідний момент.

Якщо провідні гарнітури ніяких труднощів при купівлі не уявляють, оскільки практично всі виконані майже однаково, то з Bluetooth-варіантами все обстоит трохи складніше. І головне питання тут не до технічної сторони справи, а до ергономічної. Нерідко гарнітура вибирається виключно з міркувань дизайну «подобається - не подобається». Це не зовсім вірно. Красива гарнітура, може «сидіти» на вусі не дуже добре, завдаючи власникові дискомфорт. Таким чином, пристрій найкраще попередньо «поміряти», кілька разів сильно мотнувши головою. Якщо гарнітура не злетіла, а ніяких неприємних відчуттів немає, то можна сміливо виписувати товар.

За нами стежать із космосу

Від загальних питань, до більш приватним завданням. Ті, хто часто ходить в далекі походи, а також деякі водії не з чуток знають про переваги GPS-навігації. Але щоб скористатися цим безсумнівним благом цивілізації раніше був потрібний спеціальний прилад або КПК, оснащений GPS-модулем. Тепер же, коли такий спосіб орієнтування на місцевості все глибше проникає в життя сучасного суспільства, можна значно спростити завдання, непогано при цьому заощадивши.

У продажу є спеціальні аксесуари - GPS-приймачі, які виконують всі функції навігаторів, але не мають екрану. Насправді екран у вас вже є - дисплей мобільного телефону. Зв'язок між пристроями відбувається по Bluetooth-з'єднанню. В сучасних смартфонах вже все необхідне програмне забезпечення для роботи з системою глобального позиціонування, але якщо це не так, то можна легко встановити потрібні програми і завантажити карти. Більш докладно про цей спосіб орієнтування, можна прочитати у відповідній статті в розділі комунікаторів.

Музика - справа спільна

Незважаючи на те, що у відпустку, частіше всього, «їдуть» 2 окремих пристрої: телефон і плеєр, існує чимала частина користувачів, затятих прихильників синергії, які використовують мьюзікфон, відмовившись від звичайних програвачів. На відпочинку дуже підійдуть невеликі динаміки, які підключаються до мобільника, створюючи стереосітему в будь-якому місці, де ви самі того забажаєте.

Вибір тут досить нескладний. Як правило, самі виробники випускають колонки для своїх мобільників, які в більшості випадків мають свої фірмові інтерфейсні роз'єми, а у аксесуарів повинен бути відповідний штекер. Більше альтернатив у тих власників, чиї телефони оснащені стандартним jack або мають в комплекті перехідник. В такому випадку можна придбати будь-яку пару динаміків. Головне, щоб вони були не дуже великими, що їх носіння в рюкзаку або сумки не викликало дискомфорт.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 12)

КОМЕНТАРІ