Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.
Головне управлінням Держгеокадастру в області за цей період передало1 900 ділянок площею 3 464 га, органи місцевого самоврядування – 493 ділянок площею 124 га.
Найбільше земель учасники бойових дій отримали для ведення особистого селянського господарства – 1 809 ділянок площею 3 533 га. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовим надали 340 ділянок площею 31 га. Ще 244 військовослужбовці отримали землю для індивідуального садівництва – 24 га.
Загалом від часу запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО (ООС) до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 19 448 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військовим надано 10 289 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 11 570 гектарів.
Довідково:
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернігів: 15 січня – ...
Наступна новина: На Житомирщині триває ...
Тренды здорового питания на 2026 год
Чому септик з бетонних кілець – екологічне рішення
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?