Регіональний розвиток Лановецької ОТГ: створення ЦНАПу,реалізація меморандуму з Програмою USAID

Регіональний розвиток Лановецької ОТГ: створення ЦНАПу,реалізація меморандуму з Програмою USAID

20.01.19 09:05 0 168
У Лановецькій міській раді відбулась нарада з питань регіонального розвитку Лановецької об'єднаної територіальної громади. Проаналізовано розвиток громади з часу її створення, обговорено проекти, над реалізацією яких працює рада в даний час, окреслено перспективи розвитку.

Учасники наради голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, заступник голови РДА Володимир Кравчук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури і житлово-комунального господарства Микола Лірчук, Лановецький міський голова Роман Казновецький та перший заступник Руслан Задерей обговорили проблемні питання.

У планах - створення в структурі Лановецької міської ОТГ Центру надання адміністративних послуг у тому числі соціального характеру в форматі «Прозорий офіс», вирішення питання щодо забезпечення землею учасників бойових дій АТО, забезпечення приміщенням комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги», реалізації меморандуму, підписаного Лановецькою міською радою з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в рамках якого планується створення «Культурного центру Єловицьких».

На нараді обговорено також графік проведення відповідних нарад в населених пунктах, розташованих на території Лановецької об'єднаної територіальної громади.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ