Тернопілля: про важливість удосконалення стану медицини в області говорили на Раді регіонального розвитку у Бучачі

Тернопілля: про важливість удосконалення стану медицини в області говорили на Раді регіонального розвитку у Бучачі

20.01.19 11:24 0 208
За останні кілька років значно підвищився рівень медицини на сільських територіях. Впродовж 2015-2018 років освоєно субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на більше ніж 3,5 мільйонів гривень. Про важливість удосконалення стану медицини в області говорили на Раді регіонального розвитку у Бучачі.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна окреслив перспективи покращення умов не лише районних лікарень, а й сільських амбулаторій.

“Розвиток сільської медицини полягає у формуванні мережі амбулаторій у Тернопільській області. Також це будівництво нових сучасних амбулаторій, кілька буде й у Бучацькому районі. Кожен з цих закладів має бути оснащений відповідно до переліку, визначеного Міністерством охорони здоров'я обладнанням, на суму приблизно 1 мільйон гривень. Крім цього, кожна амбулаторія, яка є у спроможній мережі, буде забезпечена транспортним засобом. Важливо закупити автомобілі для сімейних лікарів нашого краю”, - зазначив очільник області.

Також, під час Ради регіонального розвитку говорили про позитивні наслідки програми “Доступні ліки”. Зокрема про те, що люди отримали послугу з компенсацією за переліком, визначеним міністерством охорони здоров'я України на суму 46 мільйонів гривень. Під час спілкування Степан Барна зауважив, що виразно помітний розвиток медицини на місцевому рівні. Адже зараз у кількох районних лікарнях проводяться лапароскопічні операції, в інших - заміна суглобів та шонтування.

“Головна проблема в тому, що послуга дорога. Але ми маємо в комплексі вирішувати питання про те, як зробити її доступною для людей”, - наголосив голова ТОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі завдяки ...
Наступна новина: У Чернігові на наступному ...

КОМЕНТАРІ