В Житомирській області у Бердичеві Петро Порошенко вручив спецпризначенцям бойовий прапор із новим девізом та емблемою.

В Житомирській області у Бердичеві Петро Порошенко вручив спецпризначенцям бойовий прапор із новим девізом та емблемою.

20.01.19 08:47 0 133
Під час робочої поїздки до Житомирщини Президент Петро Порошенко зустрівся із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Верховний Головнокомандувач ЗСУ вручив бойовий прапор із новими емблемою та девізом «Іду на ви» військовим спецпризначення.

Зустріч із військовими пройшла вчора, 17 січня, на базі 142-го навчально-тренувального центру, що у Бердичівському районі. Участь у заходах також взяли Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, народні депутати України Володимир Арешонков та Олександр Ревега.

— «Дорогі побратими! Славетні захисники нашої вітчизни! Українські спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України. Високий професіоналізм, героїзм, незламність духу під час виконання бойових завдань в найнебезпечніших, найкладніших бойових умовах, зокрема і в тилу ворога, - це є ваша характерна риса. Я дякую вам за мужність. Дякую за те, що ви тримаєте на своїх плечах мирне небо над Україною», – зазначив Петро Порошенко.

Петро Порошенко урочисто вручив бойовий прапор «хижим вовкам» Житомирщини – Силам спеціальних операцій. Також Президент повідомив, що відтепер «девізом спецпризначенців стануть слова Київського князя Святослава Хороброго: "Іду на ви", які більше тисячі років тому наводили жах на ворогів».

Нагадаємо, що жителі Житомирщини разом із Президентом Петром Порошенком помолились за єдину українську церкву у Свято-Михайлівському соборі, де було представлено Томос про автокефалію української церкви.

Довідково: Емблема і прапор Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та штандарт командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України були затверджені Указом Президента України № 11 «Про внесення змін до деяких указів Президента України» щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та штандарта командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України». Документом, зокрема вносяться доповнення до Указу Президента України від 30 листопада 2000 року № 1271 «Про геральдичні знаки - емблеми і прапори центральних органів виконавчої влади, інших державних органів України» та Указу Президента України від 20 червня 2006 року № 551 «Про символіку, яка використовується у Збройних Силах України».

Емблемою Сил спеціальних операцій Збройних Сил України є зображення крокуючого вовка срібного кольору, підперезаного золотим поясом-наузом, яке накладено на вінок з лаврового листя срібного кольору. У центрі нижньої частини вінка вміщено двозуб - княжий знак Святослава Хороброго срібного кольору. Під нижньою частиною вінка півколом розміщено стрічку золотого кольору з написом чорними літерами девізу Святослава Хороброго: «Іду на Ви».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Набережній ...

КОМЕНТАРІ