22 січня ви можете стати частинкою рекордного ланцюга єдності у Житомирі

22 січня ви можете стати частинкою рекордного ланцюга єдності у Житомирі

23.01.19 08:26 0 134
Запрошуємо житомирян та гостей міста приєднатися до відзначення Дня Соборності України та 100-річчя Акта Злуки, коли Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об'єдналися в одну державу. Станьте частиною рекордного ланцюга єдності.

Вже завтра, у День Соборності України, у центрі Житомира утворять «живий» ланцюг єдності, а також проведуть низку святкових заходів з нагоди 100-річчя Акта Злуки.

Цьогоріч учасники утворять один з найбільших за історію міста ланцюг єдності довжиною у понад 1 кілометр – від Свято-Михайлівського собору до Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера.

Учасники заходу разом із військовими та оркестром пройдуть ходою по «шляху» ланцюга до філармонії, перед будівлею якої зачитають Універсал Директорії УНР, що був проголошений 100 років тому – 22 січня 1919 року. Після цього спільно виконають Гімн України.

Програма:

* 13.00 – збір громадськості (вул. Михайлівська та майдан ім. С.Корольова) та формування ланцюга єдності.

* 13.20 – утворення «живого ланцюга»: Свято-Михайлівський собор – майдан ім. С.Корольова – вул. Новий Бульвар – Житомирська обласна філармонії ім. С.Ріхтера.

* 13.30 – хода вулицею Михайлівською до Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера – за участю оркестру, прапороносців та учасників ланцюга єдності. На майдані ім. С.Корольова учасники патріотичної ходи вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та покладанням квітів.

* 13.45 – зачитування Універсалу Директорії Української Народної Республіки та спільне виконання Гімну України перед будівлею філармонії.

Запрошуємо житомирян, гостей міста, активну громадськість та небайдужих громадян стати частинкою рекордного ланцюга єдності та відсвяткувати 100-річчя Соборності України разом! Державна символіка вітається!

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: понад 8 тис. ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ