На Тернопіллі в Чортківському районі окреслили пріоритетні плани розвитку

На Тернопіллі в Чортківському районі окреслили пріоритетні плани розвитку

23.01.19 11:36 0 267
У рамках проведення виїзних зустрічей, з метою визначення стану розвитку громад та пріоритетних завдань для вирішення у 2019-2021 роках голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук відвідала Полівецьку та Джуринську сільські ради.

Зібрання відбулось за участі начальника відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Бориса Гусака та провідного спеціаліста відділу прийому та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Присяжної, секретарів сільських рад, директорів загальноосвітніх шкіл, місцевих депутатів та мешканців сіл.

На зборах жителі села вирішували різні питання життєдіяльності громади. На початку зустрічей сільські голови підбили підсумки роботи за минулий рік, зокрема: голова Полівецької сільської ради Іван Гонсевич прозвітував про ремонт місцевих доріг, ремонт роздягалень для утримання футбольної команди, вивезення твердих побутових відходів та голова Джуринської сільської ради Михайло Чвіль повідомив про свою роботу за 2016-2018 роки, основну увагу акцентував на реалізації інвестиційних проектів.

Опісля, сільські голови повідомили про пріоритетні плани розвитку населених пунктів у 2019-2021 роках.

Підсумовуючи робочу зустріч, Оксана Чайчук прозвітувала місцевій владі про реалізацію проектів по відновленню об'єктів соціальної сфери за період із 2015 по 2018 роки у Чортківському районі.

Окрім цього, голова райдержадміністрації відвідала Полівецьку та Джуринську ЗОШ школи, Джуринську комунальну музичну школу та будинки культури.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Соборність – це єдиний ...
Наступна новина: Імперії рушаться. А Україна ...

КОМЕНТАРІ