Кращий підручник з англійської для спілкування

Кращий підручник з англійської для спілкування

13.02.19 00:07 0 1540

Кращий підручник для вивчення англійської - це правильно підібраний підручник. Хороші посібники не тільки містять тексти і вправи, але є цілим комплексом з інтерактивними доповненнями, роздатковими матеріалами та диференційованим підходом. Підручники залишаться ключовою частиною навчання. Їх просто потрібно оцифрувати, зробити більш інтерактивним, і більше аналізувати.

Сьогодні ми розповімо як вибрати кращий підручник з англійської, щоб заговорити вже на першому уроці. А розповість нам про це головний редактор сайту toefl.su, на якому безпосередньо можна скачати аудіо курс "Английский язык. Enjoy English – 9 класс Биболетова М. З.".

Вибираємо підручник з англійської мови для спілкування

Хороший підручник з англійської допоможе розкласти всі ваші знання по поличках, але головне він повинен бути для вас цікавий. Комунікативний підхід у навчанні накладає свої відбитки на навчальні посібники: за сучасними підручниками ви навчитеся говорити, а також дізнаєтеся багато корисної та цікавої інформації про культуру і країну досліджуваної мови.

Так як працювати з підручником ви будете тривалий час, дуже важливо, щоб він відповідав вашим цілям і очікуванням. Перед тим, як оплатити підручник в магазині, дайте відповідь на наступні питання:


  • "Скільки вам років?". Дорослій однозначно не буде цікаво займатися за підручником для дітей або підлітків і навпаки.

  • "Який у вас рівень володіння мовою?". Цей фактор є одним з ключових! Рівень підручника безсумнівно повинен бути релевантним рівнем володіння мовою. Хоча, іноді зустрічаються і студенти, які люблять долати труднощі. У будь-якому випадку, оцінюйте свої здібності адекватно!

  • "Яка сфера застосування англійської мови Вас цікавить?". Загальна англійська (анг. General English) або більш вузька спрямованість? В даний час існує величезна кількість підручників для бізнесу, туризму, IT фахівців і т. д.

  • "Які підручники вам більше до душі: випущені вітчизняними видавництвами або все ж європейськими?". Як правило всі зарубіжні видання написані тільки на англійській мові, в той час як російськомовні можуть містити опорні таблиці, пояснення і завдання українською.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 7)
Наступна новина: В Тернополі інспектори з ...

КОМЕНТАРІ