Жителі Житомирщини можуть взяти

Жителі Житомирщини можуть взяти "молодіжний" кредит на житло

16.02.19 11:16 0 278
Молоді сім'ї Житомирщини та громадяни до 36 років можуть отримати власне житло завдяки «молодіжному» кредиту.

Про це інформує Житомирське регіональне управління Держмолодьжитла.

Управління розпочинає роботу за оновленою Постановою № 488 від 11 травня 2011 р. (зі змінами № 1090 від 18.12.2018 р.), відповідно до якої право на отримання кредиту мають:

* молоді сім'ї та одинокі молоді громадяни, віком до 36 років;

* перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов;

* у яких відсутнє у власності житло;

* мають у власності житлову площу не менше 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

* Залишок середньомісячного доходу сім'ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом, не менше 3-кратногопрожитковогомінімуму (на кожного працюючого члена сім'ї).

Основні умови кредитування:

Кредит надається на будівництво житла (квартири в багатоповерхових будинках) терміном до 20 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку.

Розмір кредиту житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім'ю.

У разі коли вартість житла, яку пропонує забудовник, перевищує нормативну вартість за 1 кв. метр або якщо у позичальника є різниця між нормативною площею квартири та фактичною площею позичальник сплачує різницю разом з першим внеском.

Відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на момент прийняття рішення про надання кредиту (на 18%). Ставка є фіксованою. Не підлягає перегляду протягом всього періоду кредитування. Дострокове погашення кредиту можливе, не тягне за собою штрафні санкції.

На за такою відсотковою ставкою кредит на житло в Україні не може запропонувати жоден банк. Тому для молодих сімей саме цей механізм кредитування може допомогти вирішити житлові питання.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ