До Православної церкви України приєднались 28 релігійних громад Житомирщини

До Православної церкви України приєднались 28 релігійних громад Житомирщини

16.02.19 12:56 0 469
Громади Житомирщини продовжують активно переходити до автокефальної Православної церкви України. Вже 28 релігійних громад провели збори та прийняли рішення приєднатись до ПЦУ.

Нещодавно такі збори провели у с. Гардишівка Бердичівського району, а вчора, 14 лютого, – у с. Чорнорудка Ружинського району.

За інформацією Бердичівської та Ружинської РДА, ці громади є першими у районах, що виявили бажання перейти із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України.

Прихожани місцевих храмів добровільно провели збори громад та проголосували за те, щоб приєднатись до єдиної української православної церкви. Відповідні протоколи про перехід до ПЦУ засвідчені підписами членів релігійної громади.

Таким чином за місяць на Житомирщині 28 громад вирішили перейти із УПЦ МП до ПЦУ, із них 4 – у Малинському районі, по 3 – у Любарському та Чуднівському районах.

Громада, яка першою виявила таке бажання – с. Ворсівка Малинського району, – відповідно до розпорядження голови ОДА Ігоря Гундича офіційно приєдналась до Православної Церкви України та перереєструвала статут.

Нагадаємо, що у Стрітення Господнє Ігор Гундич відвідав громади Хорошівського району, які перейшли до ПЦУ.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Преимущества домов ...

КОМЕНТАРІ