На Тернопіллі у Миролюбівці відкрили відреставрований дитячий садок

На Тернопіллі у Миролюбівці відкрили відреставрований дитячий садок

16.02.19 10:25 0 511
Свої двері для наймолодших жителів села Миролюбівка Тернопільського району відкрив реконструйований дитячий садок. З 2017 року він є філією комунального закладу Навчально-виховного комплексу «Мишковицької ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тернопільської районної ради. На відкритті оновленого садочку побували голова ТОДА Степан Барна, народний депутат України Тарас Юрик, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, представники влади. Гості оглянули відреставроване приміщення, поспілкувалися з працівниками ДНЗ, маленькими вихованцями і батьками.

«Робота зроблена - і це дуже добре. Ми підтримували, підтримуємо і будемо в майбутньому підтримувати наше українське село. Впевнений, що ми зробимо ще багато добрих справ для села Миролюбівка та Тернопільського району. Вірю в те, що спільними зусиллями разом з владою, з народним депутатом вашого округу, головою районної адміністрації, мешканцями, село лише процвітатиме. У цьому прекрасному закладі має бути багато гарних дітей, бо нічого не варта виконана робота, якщо нікому буде сюди приходити», - звернувся до присутніх Степан Барна.

З відкриттям реконструйованого закладу працівників та батьків привітали й інші представники влади, зокрема народний депутат України Тарас Юрик. Він зазначив, що за останні чотири роки в області відкрили десятки садочків, відремонтували сотні шкіл, будуються медичні лабораторії. Децентралізація дала свій ефект, бо кошти з'явилися на місцях.

«Ці всі речі потрібні для того, щоб бачити такі позитивні емоції в очах дітей. Це головний сенс роботи влади і всіх нас - щоб наступне покоління набиралися здорової української енергії і ми мали впевнене майбутнє. За останні роки ми зробили дуже багато, щоб ці діти жили і навчалися у справді успішній, великій країні. Ми маємо продовжувати будувати країну вільних і успішних людей. Кожен результат - це сукупність людей, бажань, мотивації. Це все тут, у Миролюбівці, було - і ми маємо чудовий результат», - наголосив Тарас Юрик.

Додамо, що для проведення ремонтних робіт та оновлення матеріальної бази були використані близько 1,5 мільйони гривень з районного бюджету. Окрім заміни даху та облаштування самого приміщення, для садка-філії НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» закупили меблі, іграшки та необхідний для навчання і розвитку інвентар.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1603136273123285&__tn__=-UC-R

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ